Co po Yamaha 663 ?

jordan

New member
Zastanawiam sie nad zmiana amplituner mam yamahe 663 black i tak mysle za ile moga ja sprzedac ? ma z tego co pamietam 2 lata i 1 rok gwarancji jeszcze...

i mysle co by najlepiej zagralo z klipschami F3 set + sub 12

mysle tak do 1800zł

wiadomo zeby mialo wszystkie kodeki HD

czy warto zostac przy yamaszce np 767 albo 667 ? czy warto moze kupic cos z innej stadniny ? prosze fachowcow o pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pełniejszą skalą muzyczną dysponuje Harman 260.
A jeśli przyzwyczaiłeś się do Yamahy to 767.
 

jordan

New member
a mozesz mi napisac dlaczego 767 a nie 676 ? czym sie one roznia ze polecacie wyzszy model ?? bo tego to nie wiem
 

karolbe

Member
a mozesz mi napisac dlaczego 767 a nie 676 ? czym sie one roznia ze polecacie wyzszy model ?? bo tego to nie wiem

Roznia sie glownie cena ;-) rx-v767 ma dwa wyjscia HDMI no i wyglada bardziej "rasowo", muzycznie to najprawdopodobniej dokladnie to samo, za mala jest roznica w cenie, zeby pokryla dodatkowe wyjscie HDMI i jeszcze dodala niewiadomo jaki wzrost jakosci dzwieku. Ja moge napisac, ze rx-v667 dla osob, ktore chca zaoszczedzic 200-300zl jest bardzo dobrym wyjsciem. Grala dobrze nawet z marnymi kolumnami, teraz z moim nowym nabytkiem Monitor Audio BX5 gra jeszcze lepiej.
 

jordan

New member
ja mam klipsche wiec chyba dobre kolumny :) wiadomo sa lepsze ale sa i gorsze :) dla mnie graja dobrze i ladnie wygladaja ;)
 

python636

New member
główna różnica między 667 a 767 to ilość wyjść HDMI oraz rodzaj użętego materiału z którego są wykonane te urządzenia, 767 jest aluminiowa a 667 plastikowa.
 
Do góry