Co po SONY KDL 65W855C ?

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!

Panowie jak zawsze w newralgicznych momentach zwracam się do Was z prośbą o pomoc, rady i lekkie ukierunkowanie w wyborze.

Mój stary:)-D) Soniacz właśnie skończył 5 lat , skończyła się 5 -letnia gwarancja , zaczyna łąpać delikatne zwiechy więc czas pomyśleć nad nowym klamotem, Od razu mówię, że z różnych powodów nie zamierzam kupić oleda. Generalnie zależy mi na większym ekranie i teraz mam lekki dylemat. Aaaa jeszcze jedno , najważniejsze ...budżet to 7500 PLN . I tak. Ciągnie mnie do Philipsa z Ambilightem i tutaj nie ma cudów największy jaki robi Philips to 75 cali. Ciągnie mnie ale nikt ale to dokładnie nikt ze znajomych nie ma takiego telewizora ( mam nadzieję ,ze to nie znak ) i nie mogę naocznie stwierdzić czy warto w to wchodzić. Ambilight na stoisku w salonie rtv to oczywiście żadna atrakcja i na pewno nie oddaje nawet w minimalnym stopniu możliwości. Druga opcja to zakup budżetowego 85 calaka. Coś w rodzaju np LG 86UP80003LA. Dajcie proszę jakieś rady w którym kierunku zmierzać :???:
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Telewizor oglądam z odległości 4 metrów , patrząc na wprost. Generalnie służy do oglądania filmów i programów informacyjnych. Sport jest bardziej niż sporadyczny. A co mnie wkurza..? No przede wszystkim niedokładnie odwzorowane kolory i nieostry obraz. A Dżwięk i tak puszczam po wzmacniaczu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli się mieści to :
- Sony 75XH90 za 6600 zł z pakietem
- LG 82UP8003 za 6400 zł z pakietem
- TCL 75C728 Qled za 6799 zł z pakietem
- Philips 75PUS8546 za 6799 zł z pakietem

A jak Ciut dopłacisz to jest specjalna promocja na black week - Oleda LG 77A13 za 8999 zł z pakietem
 

zdun8

New member
Jeśli się mieści to :
- Sony 75XH90 za 6600 zł z pakietem
- LG 82UP8003 za 6400 zł z pakietem
- TCL 75C728 Qled za 6799 zł z pakietem
- Philips 75PUS8546 za 6799 zł z pakietem

A jak Ciut dopłacisz to jest specjalna promocja na black week - Oleda LG 77A13 za 8999 zł z pakietem


Czy promocja na black week na OLED jeszcze działa? Można go wziąć na raty? :D
 
Do góry