Co oferuje nowa platforma cyfrowa NC+ ?

Kleofas11

Active member
Bez reklam
http://media2.pl/media/101536-Dokla...cplus.-Uwaga-wyzsze-ceny-i-dluzsze-umowy.html

"Jesteś abonentem Cyfry+ lub "n" i otrzymałeś korespondencję od nc+ ?
Apelujemy o dokładnie zapoznanie się z treścią listu od operatora !
W niektórych przypadkach BRAK REAKCJI KLIENTA może spowodować przedłużenie umowy (nawet na 18 miesięcy) i wyższy abonament"
....................................................................................................................
"Oto lista miejsc, gdzie coś się dzieje i gdzie piszą o nowej platformie (aktualizowana w miarę wolnego czasu i możliwości) :

BUT WHY?

"W sieci pojawia się coraz więcej artykułów na temat fuzji Cyfry+ i n-ki.
Jakiekolwiek wypowiedzi przedstawicieli nowej platformy nc+ sprowadzają się do jednego, tradycyjnego, ale jakże odpowiedniego w tej sytuacji przysłowia "Napluj świni w twarz, a ona powie, że deszcz pada ..."
Kompletna ignorancja i brak jakiejkolwiek empatii w stosunku do dotychczasowych abonentów.
---------------------------------------------------------------------
Czy to słynny "kontent" wiceprezes nc+ Beaty Mońki, który podąża do celu ?

http://demotywatory.pl/4089139/Gdzie-jest-punkt-sprzedazy-nc+
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Prywatna opinia, refleksyjnie na niezastałą wiosnę:

Od samego początku przemian w Polsce firmy zagraniczne i niestety nasi ziomkowie przy kasie lub w skoku na kasę traktują nas (konsumentów) jak stado baranów (urażania nikogo nie miałem w zamyśle). Co się dało wywalczyć na początku w drobnych niemniej w rozmiarze dużych spraw jak np. napisy do filmów DVD obok oryginalnych ścieżek i lektora tego np. przy wydaniu przykładowo BD-StarWars na pl się już nie dało wcisnąć oryginalnych ścieżek HD audio. Tendencja jest wręcz zatrważająca, coraz mniej za coraz to więcej. Tutaj propozycja nc+ cenowa i programowa jest jak najbardziej tego dowodem. Kiedy państwa ościenne walczą (prawnie) z monopolem u nas może on kwitnąć jak drzewa wiśni w Japonii.

Nic bardziej aktualnego nie mogę dodać jak ten cytat: "Pawiem narodów byłaś i papugą;
A teraz jesteś służebnicą cudzą (...) Sęp ci wyjada nie serce - lecz mózgi."
 

pionier123

Member
dzisiaj dostałem list o nc+
do tej pory abonent n korzystający z promocji bodajże weekend czyli 68 abo +20 za m-room premium
oferta tragedia 79abo +20 m-r-oom + (nie wiem do końca ale w regulaminie wspominają coś o kaucji za dekoder 20 ) za silver +
bez kanałów filmowych (do tej pory miałem HBOx3) bez ligi mistrzów ( bo w CANAL+ sportHD)
to o co chodzi- rozwiązuję umowę i przechodzę albo na kartę albo internet
good by nc+
 

shogun990

New member
mam nke i abo 99 plus dodatkowe pakiety vodnet i hbo OD plus multiroom łącznie około 145 zl na miesiąc i teraz jeszcze filmbox i cinemax czyli około 165 zl miesięcznie
dostałem propozycje pakiet canal+ platinium plus hbo za 149 zl i vod net za free i hbo OD za free tylko nie mogę nic znaleźć na tym piśmie informacji o multiroom czy to mam wliczone w pakiet za 149 czy jakoś oddzielnie chyba ze jest to zawarte w regulaminie jeszcze nie miałem czasu dokładnie zerknąć
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Twojej ofercie, którą masz odpowiada oferta nc+ all inclusive+ za 199zł, poza kanałami dla dorosłych. Przy twojej zasobności portfela (nic nie insynuując) pewnie będzie bez różnicy czy zapłacisz 165zł czy 199zł chociaż zawsze ona jest.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
WAŻNE!!!
WYPOWIEDZENIA WYSYŁAJCIE DOPIERO OD DNIA 2 KWIETNIA (1 wiadomo święto) KIEDY TO NASTĄPI ZMIANA PROGRAMOWA OFERTY NC+DZIĘKI TEMU NIKT NIE DOSTANIE KARY ZA PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY.
 

shogun990

New member
Twojej ofercie, którą masz odpowiada oferta nc+ all inclusive+ za 199zł, poza kanałami dla dorosłych. Przy twojej zasobności portfela (nic nie insynuując) pewnie będzie bez różnicy czy zapłacisz 165zł czy 199zł chociaż zawsze ona jest.

normalnie place 145 zl wiec do 199 jest troszkę różnica Teraz chwilowo mam 165 bo place dodatkowo za promocje na kilka miesięcy filmbox i cinemax i osobiście nie odpowiadają mi te kanały Mam wrażenie ze to wszystko juz oglądało sie na HBO
Czy jak pojadę do stoiska cyfry+ to udziela mi informacji czy muszę szukać stoisk telewizji n które znikają w moim mieście jeden po drugim??? Te pisma sa dla mnie nie jasne i nie wiem jak będzie wyglądać sytuacja z multiroomem
 

d3007

New member
a może jeszcze tak do tego tematu podejść to nie moje ale
cyt :

Proponuję wszystkim, którzy dostali listowną propozycję nie do odrzucenia,
aby zrewanżowali się AROGANTOM w podobny sposób.
Zamiast przyjęcia propozycji przejścia na nowy, droższy pakiet bądź złożenia wypowiedzenia należy odpowiedzieć oświadczeniem ;
że przedstawione propozycje nas nie interesują i oczekujemy wywiązania się przez następcę prawnego naszego dotychczasowego operatora z zawartej umowy - zarówno co do okresu minimalnego jej obowiązywania, jak i ceny oraz gwarantowanego zestawu kanałów.
Jednocześnie nadmieniamy, że brak reakcji na nasze pismo uznamy za bezwarunkową zgodę na kontynuowanie dotychczasowej umowy i nie życzymy sobie żadnych propozycji zmian jej istotnych warunków -
a jeżeli operatorowi to nie pasuje, może nam przesłać wypowiedzenie umowy.
Do oświadczenia należy oczywiście dołączyć własne wypowiedzenie umowy z ostatnim dniem jej obowiązywania. To skutecznie wyhamuje zapędy cwaniaków w kwestii wymigania się z obowiązujących ustaleń i terminów, a jednocześnie ograniczy pole manewru w nabijaniu klientów w butelkę.


jak do tej pory cyferka + 79 multiroom
 

d3007

New member
a może jeszcze tak do tego tematu podejść to nie moje ale
cyt :

Proponuję wszystkim, którzy dostali listowną propozycję nie do odrzucenia,
aby zrewanżowali się AROGANTOM w podobny sposób.
Zamiast przyjęcia propozycji przejścia na nowy, droższy pakiet bądź złożenia wypowiedzenia należy odpowiedzieć oświadczeniem ;
że przedstawione propozycje nas nie interesują i oczekujemy wywiązania się przez następcę prawnego naszego dotychczasowego operatora z zawartej umowy - zarówno co do okresu minimalnego jej obowiązywania, jak i ceny oraz gwarantowanego zestawu kanałów.
Jednocześnie nadmieniamy, że brak reakcji na nasze pismo uznamy za bezwarunkową zgodę na kontynuowanie dotychczasowej umowy i nie życzymy sobie żadnych propozycji zmian jej istotnych warunków -
a jeżeli operatorowi to nie pasuje, może nam przesłać wypowiedzenie umowy.
Do oświadczenia należy oczywiście dołączyć własne wypowiedzenie umowy z ostatnim dniem jej obowiązywania. To skutecznie wyhamuje zapędy cwaniaków w kwestii wymigania się z obowiązujących ustaleń i terminów, a jednocześnie ograniczy pole manewru w nabijaniu klientów w butelkę.


jak do tej pory cyferka + 79 multiroom ----- HBO Filmbox do sierpnia
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Te pisma sa dla mnie nie jasne i nie wiem jak będzie wyglądać sytuacja z multiroomem

Ogólnie sytuacja jest niejasna, poczytaj pierwszy link, który podałem we wczesneijszym moim poście, klienta, któremu przedłużono telefonicznie na odległość umowę na kolejne 18 miesięcy. Dla mnie klasyk, pisałem o tym wczesniej na tym forum ku przestrodze (z byłą cyfrą+ a obecnie nc+). Duża część programów jest oferowana czasowo za free i po okresie (za zwyczaj 2 miesięcy) przechodzi na abo z możliwością wypowiedzenia 3 miesięcy + opłata za zmianę programową. Żyjesz wtedy we wpisach w kalendarzu co i kiedy ci się kończy (zamiast wpisów dni imienin twoich najbliższych) byś przez przypadek nie nabył dodatkowo pakietu, który na próbne ci dali za free przez tel niekoniecznie informując ciebie o prawach (których nie masz) i obowiązkach o których sie dowiesz jak przyjdzie faktura.
 
Ostatnia edycja:

pionier123

Member
moim zdaniem do zaproponowanej oferty będziesz musiał dopłacić za multiroom 15PLN za standard lub 20PLN za premium
Podpowiedzcie jeszcze liga mistrzów będzie w nSport tylko czy wszystkie mecze czy np.tylko jeden wybrany bo w ofercie Universe+ za 59PLN będzie ten kanał
 
Ostatnia edycja:

martinus123

New member
moim zdaniem do zaproponowanej oferty będziesz musiał dopłacić za multiroom 15PLN za standard lub 20PLN za premium
Podpowiedzcie jeszcze liga mistrzów będzie w nSport tylko czy wszystkie mecze czy np.tylko jeden wybrany bo w ofercie Universe+ za 59PLN będzie ten kanał


Do tej pory w nsport był jeden mecz na żywo i to raczej drugiego wyboru (najlepszy mecz danego dnia leciał na npremium). W nowej ofercie nsport nie jest traktowany jako kanał premium, więc nie sadzę by sytuacja się zmieniła. Pewnie lepszy mecz będą puszczać na canal+ sport a gorszy na nsporcie
 

pionier123

Member
Do tej pory w nsport był jeden mecz na żywo i to raczej drugiego wyboru (najlepszy mecz danego dnia leciał na npremium). W nowej ofercie nsport nie jest traktowany jako kanał premium, więc nie sadzę by sytuacja się zmieniła. Pewnie lepszy mecz będą puszczać na canal+ sport a gorszy na nsporcie

czyli to samo zobaczymy w polsacie w kanale otwartym lub TVP
Szkoda słów, na pewno rezygnuję z nc+ najwyżej wezmę na kartę
 
D

Deleted member 121090

Guest
WAŻNE!!!
WYPOWIEDZENIA WYSYŁAJCIE DOPIERO OD DNIA 2 KWIETNIA (1 wiadomo święto) KIEDY TO NASTĄPI ZMIANA PROGRAMOWA OFERTY NC+DZIĘKI TEMU NIKT NIE DOSTANIE KARY ZA PRZEDWCZESNE ROZWIĄZANIE UMOWY.
Niby czemu?
Można już teraz wysłać tylko trzeba napisać z jakim dniem żądamy rozwiązania umowy. Ja napisałem że ma to być 30-04.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Niby czemu?
Można już teraz wysłać tylko trzeba napisać z jakim dniem żądamy rozwiązania umowy. Ja napisałem że ma to być 30-04.
oczywiście że tak,po prostu przypomniałem żeby ktoś nie napisał (z natychmiastowym skutkiem)
he he wiedziałem że się odezwiesz bo pisałeś że wymówienie już poszło:eek:k:
 

Wołek 1967

New member
Witam! Dziś dzwonili z nc+ z propozycją przejścia z n-ki. Proponowali pakiet ''universe+ " 108 kanałów w tym 34 HD,umowę na 18 m-cy z czego 9 m-cy za 49 zł następne 9 m-cy 59 zł. Poinformowano mi ,że mogę wypowiedzieć umowę do 19 kwietnia. (teraz płaciłem 48 zł za podobny pakiet(było mniej hd). Sam nie wiem co zrobić?
 
Do góry