co nie kupić????

mszyma

New member
Witam
ponieważ jak to na każdym forum każda pliszka swój ogonek chwali, pomyślałem że może uda mi się sprowokowac odważnych, którzy pomimo wydania dużych pieniędzy na swoje upragnione TV nie są zadowoleni z wyboru i podzielą sie swoimi uwagami z resztą co jest zlego akurat w modelu kna ktory sie zdecydowali. Polak ma w naturze ze reguly nie lubi sie przyznawac do bledow, ale moze przelamiemy ten stereotyp.
Dodam ze mam zamiar cos kupic , przymierzalem sie do LG lub hitachi i nagle dostalek strzal miedzy oczy od pewnego autorytetu ze nie poleca obydwu. Lg-nagrody EISA, duza grupa na forum je chwali, Hitachi tez mi sie wydaje firma niezla i tu taki kwiatek.Chlopisko wiem ze sie zna na temacie i z palca sobie nie wyssal ale klóci mi sie to zdanie z nagrodami EISA i licznym tu gronem zwolennikow tych firm. Wiec o co chodzi????
:? :? :?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
mszyma napisał:
Witam
ponieważ jak to na każdym forum każda pliszka swój ogonek chwali, pomyślałem że może uda mi się sprowokowac odważnych, którzy pomimo wydania dużych pieniędzy na swoje upragnione TV nie są zadowoleni z wyboru i podzielą sie swoimi uwagami z resztą co jest zlego akurat w modelu kna ktory sie zdecydowali. Polak ma w naturze ze reguly nie lubi sie przyznawac do bledow, ale moze przelamiemy ten stereotyp.
Dodam ze mam zamiar cos kupic , przymierzalem sie do LG lub hitachi i nagle dostalek strzal miedzy oczy od pewnego autorytetu ze nie poleca obydwu. Lg-nagrody EISA, duza grupa na forum je chwali, Hitachi tez mi sie wydaje firma niezla i tu taki kwiatek.Chlopisko wiem ze sie zna na temacie i z palca sobie nie wyssal ale klóci mi sie to zdanie z nagrodami EISA i licznym tu gronem zwolennikow tych firm. Wiec o co chodzi????
:? :? :?

Prawda jest taka jak napisałeś .każda pliszka ...itd Jednak inna rzecz to taka co sie komu podoba i na co kogo stać. Ja kupiłem LG i wybierając musiałem pogodzić posiadana kaskę z moimi wymaganiami.Pewnie iż widząc lcd-aki Samsunga, Sharpa czy Philipsa z duzooo lepszym obrazem i funkcjami a przez to droższe , wtedy zauważam wady mojego LG-a.Myśle jednak iz mało kto kupi telewizor jedynie na podstawie wypowiedzi forumowiczów.Oczywiście będa one bardzo pomocne w zawężeniu wyboru do kilku modeli ale i tak chyba kończy sie na tym iż idziemy oglądać ekrany do sklepu albo zamawiamy prezentację do domu A potem znowu - kasa + wymogi = zakup
No chyba że ktos ma hojną babcię ,ktora kocha wnusia:D
 

Ricardogo

New member
Ani nagroda, ani opinia speców - tylko użytkownicy dadzą odpowiedź na Twoje wątpliwości.
Przykład LG dvd recorder 200 piękna nagroda, przystępna cena i ....... nic szczególnego na wszystkich forach be.

I pamiętaj o serwisie, te kuleją straszliwie.
 

pikolino

New member
mszyma napisał:
Witam
ponieważ jak to na każdym forum każda pliszka swój ogonek chwali, pomyślałem że może uda mi się sprowokowac odważnych, którzy pomimo wydania dużych pieniędzy na swoje upragnione TV nie są zadowoleni z wyboru i podzielą sie swoimi uwagami z resztą co jest zlego akurat w modelu kna ktory sie zdecydowali. Polak ma w naturze ze reguly nie lubi sie przyznawac do bledow, ale moze przelamiemy ten stereotyp.
Dodam ze mam zamiar cos kupic , przymierzalem sie do LG lub hitachi i nagle dostalek strzal miedzy oczy od pewnego autorytetu ze nie poleca obydwu. Lg-nagrody EISA, duza grupa na forum je chwali, Hitachi tez mi sie wydaje firma niezla i tu taki kwiatek.Chlopisko wiem ze sie zna na temacie i z palca sobie nie wyssal ale klóci mi sie to zdanie z nagrodami EISA i licznym tu gronem zwolennikow tych firm. Wiec o co chodzi????
:? :? :?
Chodzi Mszyma o najzwyklejszy biznes :( . Z jednej strony firmy w najbardziej przewrotny sposób promują swoje wyroby, a z drugiej inni (też forumowi biznesmeni) wolą promować-sprzedawać to co ma dla nich znaczenie finansowe, lub z czego są inne bonusy. Klient wbrew całej tej pisaninie zawsze ma znaczenie drugorzędne.
A fora internetowa stały się - czy się to komuś podoba czy nie - jednym z bardziej opiniotwórczych źródeł, które to w bezwzględny sposób są wykorzystywane dla celów handlowych.
Czy nie dziwi Was, że większość "guru" forumowych to jednocześnie bardzo sprawni handlowcy. Tak jest na większości tematycznych forum :( .
I na koniec - gdybym teoretycznie zrobił 150 wpisów na temat źle działających pioneerów,panasoniców czy samsungów z uwzglednieniem zwyczajowo źle działających serwisów etc. ilu z Was by zwatpiło? .
Tak to działa, a ludzi którzy bezinteresownie potrafią pomóc i podzielić sie swoją autentyczna wiedzą jest niestety niewielu, ale na szczęście są i chwała im za to.
Oglądaj,oglądaj i wybieraj, bo tv kupuje sie dla oczu i wrażeń estetycznych, a nie dla znaczka firmowego i dobrych notowań - te często zawodzą.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
pikolino napisał:
Chodzi Mszyma o najzwyklejszy biznes :( . Z jednej strony firmy w najbardziej przewrotny sposób promują swoje wyroby, a z drugiej inni (też forumowi biznesmeni) wolą promować-sprzedawać to co ma dla nich znaczenie finansowe, lub z czego są inne bonusy. Klient wbrew całej tej pisaninie zawsze ma znaczenie drugorzędne.
A fora internetowa stały się - czy się to komuś podoba czy nie - jednym z bardziej opiniotwórczych źródeł, które to w bezwzględny sposób są wykorzystywane dla celów handlowych.
Czy nie dziwi Was, że większość "guru" forumowych to jednocześnie bardzo sprawni handlowcy. Tak jest na większości tematycznych forum :( .
I na koniec - gdybym teoretycznie zrobił 150 wpisów na temat źle działających pioneerów,panasoniców czy samsungów z uwzglednieniem zwyczajowo źle działających serwisów etc. ilu z Was by zwatpiło? .
Tak to działa, a ludzi którzy bezinteresownie potrafią pomóc i podzielić sie swoją autentyczna wiedzą jest niestety niewielu, ale na szczęście są i chwała im za to.
Oglądaj,oglądaj i wybieraj, bo tv kupuje sie dla oczu i wrażeń estetycznych, a nie dla znaczka firmowego i dobrych notowań - te często zawodzą.
Pomysł mszyma jest według mnie bardzo dobry. Co to twoich wątpliwosci na temat handlujących sprzętem guru to uwazam ze ten wątek jest jeszce bardziej potrzebny bo mozemy dzieki niemu zweryfikowac wiedzie, prawdomównośc i wiarygodnośc tych guru.Sam stoje przed dylematem co kupic i prawda jest taka ze na pewneo jestem w jakis sposób ukierunkowany przez "tych " guru. Jednak jesli w tym wątku pojawi sie wiele negatywnych opini uzytkowników które bede zaprzeczac temu co mówia nasi fachowcy to wierz mi ze na pewneo zwątpie .Wydaje mi sie ze nie tylko ja. Tak wiec wszyscy co dokonali pechowego zakupu zapraszamy!! Pierwszy pewnie bedzie kolega od Loewe bo jak zauwazyłem nie ma wątku bez jego uwag na temat tej firmy ;). Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

mszyma

New member
pikolino napisał:
Chodzi Mszyma o najzwyklejszy biznes :( . .

oświadczam że nie prowadzę zadnej działalności handlowej. Moja obecność na forum (tym i innych) ma charakter czysto poznawczy. Stary- po prostu wybudowalem dom a teraz go powoli urzadzam. Tak jak zbieralem opinie o technologiach budowania, tak zbieram opinie o sprzecie.
Kino domowe kupowalem rok siedzac w koputerze. Jestem zadowolony, chociaz ostatnio zmacila mi w glowie ostatnia wizyta na audio show.przypomnialy mi sie zdania ktore przeczytalem w necie ze niektorzy wola dobre stereo o kina. To co uslyszalem w sobieskim pozwolilo mi zrozumiec czemu tak pisano. dwa glosniki male niepozorne z przodu graly tak ze zaczalem rozgladac sie po pokoju szukajac surroundow. Zauwazyl to prowadzacy i sie usmiechnal. Ja tez- wyszedlem na lamera.
wracajac do tematu
Wiele sie nauczylem. Potrafie wnecie odroznic czlowieka szukajacego wiedzy od "biznesmena". Ale masz racje- klient czyli ja czy Ty jest manipulowany na kazdym kroku. Przez prase, przez inne media. Na forum niektorzy maja po dwa , trzy nicki, sprytnie prowdzac dyskusje- to tez poznalem. Ale to jest wolny swiat- ja szukam wiedzy, inni czego innego.
jedno wiem Nie zawsze najdrozsze znaczy najlepsze. Nie zawsze tanie jest dobre. nalezy wszystko wywazyc w domowym zaciszu odrzucajac ziarno od plew w tym co sie przeczytalo i uslyszalo. I tak zazwyczaj nie wybierzesz dobrze-zawsze bedzie cos nie tak. I to chce uslyszec.I licze na ludzi ktorzy potrafia przyznac sie do bledu.
pzdr
m
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
pikolino napisał:
Chodzi Mszyma o najzwyklejszy biznes :( . Z jednej strony firmy w najbardziej przewrotny sposób promują swoje wyroby, a z drugiej inni (też forumowi biznesmeni) wolą promować-sprzedawać to co ma dla nich znaczenie finansowe, lub z czego są inne bonusy. Klient wbrew całej tej pisaninie zawsze ma znaczenie drugorzędne.
A fora internetowa stały się - czy się to komuś podoba czy nie - jednym z bardziej opiniotwórczych źródeł, które to w bezwzględny sposób są wykorzystywane dla celów handlowych.
Czy nie dziwi Was, że większość "guru" forumowych to jednocześnie bardzo sprawni handlowcy. Tak jest na większości tematycznych forum :( .
I na koniec - gdybym teoretycznie zrobił 150 wpisów na temat źle działających pioneerów,panasoniców czy samsungów z uwzglednieniem zwyczajowo źle działających serwisów etc. ilu z Was by zwatpiło? .
Tak to działa, a ludzi którzy bezinteresownie potrafią pomóc i podzielić sie swoją autentyczna wiedzą jest niestety niewielu, ale na szczęście są i chwała im za to.
Oglądaj,oglądaj i wybieraj, bo tv kupuje sie dla oczu i wrażeń estetycznych, a nie dla znaczka firmowego i dobrych notowań - te często zawodzą.


Myślę iz kazdy średnio rozgarnięty szympans , to co wyczyta i dowie sie na tym czy innym forum, będzie to dla niego stanowiło jedynie jakies ukierunkowanie. Jezeli ktoś po przeczytaniu nawet 500 postów podejmie decyzje w ciemno iz kupuje "to" a napewno nie "tamto" bo tak ktoś napisał no to mu szczerze gratuluję .Przede wszystkim charakteru i osobowości łatwej do manipulacji. Pewnie że mozna po pierwszym razie trafic w "dyszkę" i kupić cos co bedzie nam odpowiadało ale jesli nie to kilka ładnych tysiaczków idzieeee.....
 

pikolino

New member
robertze>>
Właśnie zamówiłem Hitachi :) - mój subiektywny wybór, ale również z pewną pomocą kolegów(niebiznesowych) z forum.
mszyma>>
Przeszedłem podobną drogę jak ty - w efekcie dalej też słucham muzyki tylko z 2 głosników i to o bardzo niepopularnej nazwie. A jeszcze 2 tygodnie temu
prawie już kupiłem LCD za 2 x wiekszą kasę.
AWGUST72>>
Szympans to sympatyczne zwierzę :) .
Nie wszyscy (bez urazy) jednak są na tyle roztropni i uparci żeby samemu cos tam drążyć. Ulegają obiegowym opiniom i kupują często to z czego tak
naprawdę są później niezadowoleni. Czy potem o tym piszą czy mówią - sądzę że niewielu.
 

mszyma

New member
Ktore hitachi? -pozwolisz ze spytaM.
I jak widac w stopce tez mam nietypowy zestaw KD -to efekt moich poszukiwan, zbierania opinii i potem sprawdzania tego na zywo gdzie sie da. Elac nie ma zbyt wielu zwolennikow- a graja rewelacyjnie. przeszukaj fora pod tym katem- nie znajdziesz welu postow. I taki jest cel mojego watku. tylko czy znajda sie odwazni ktorzy powiedza." Kupilem to , w sumie jestem zadowolony ale przeszkadza mi to lub tamto. "
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow , wow

Nie uzurpujemy sobie żadnych praw.

Jak mnie coś boli - idę do lekarza / choć można zasięgnać opinii u drugiego chorego - przecież juz ma doświadczenie/

Jak chcę kupić narty i dopasować do stylu jazdy idę nię do makro - tylko do sklepów specjalistycznych - gdzie nie pracują ludzie z łapanki - ale pasjonaci - instruktorzy/, czy maja ukryte cle - nigdy nie myślałem systemem Urzędu skarbowego że każdy napewno kombinuje.
Mogę też skorzystać z prezentacji nart.

Jak chcę się nauczyć języka idę do szkoły - o sprawdzonej opinii . Nauka agielskiego np.- na podstawie ogladania filmów - to kiepski pomysł.

Jeśli chcę się nauczyć skakać ze spadochronem - potrzebny jest kurs z zawodowym instruktorem.

Chcę nurkować - musisz mieć specjalistę .

Ale na telewizorach - jak na polityce - znaja się wszyscy. I nie ważne że przeszedłeś 100 szkoleń w różnych frimach Zawsze bedziesz podejrzany.

Bo tak : podajesz że Sony KDS 5000 - gra rewelacyjnie , to zaraz posiadacz JVC HD ila - podejrzewa .że musisz coś z tego mieć.
Pojaesz że JVC jest lepszy - to już pada podejrzenie coś musi mieć z tgo Sonego.
Polecisz plazmę Oioneer - mimo że wygrywa wszystkie rankingi na swiecie / - jesteś podejrzany - bo dlaczego nie LG .
Mówisz o JVC - to musisz mieć coś z JVC
mówisz o Panasonicu - napewno masz coś z Panasonica
podajesz w ofercie -Loewe - ooooooooo - to już napewno coś sie kryje
Proponujesz Sharpa - to sie lepiej nie odzywaj - harp napewno coś daje.
Piszesz że Samsung N- ka jest extra i że wygrywa wszystko - do komputera - musisz mieć ukryte cele.
Piszesz ,ze Toshiba ma wiele funkcji - potrzebnych ktory u innych nie ma - dot by dot . Już się skumałeś z Toschibą .
To jest mania prześladowcza. Z tego trzeba się leczyć i najlepiej nie do znachora.
Szczęściem że powstana zawodowi sprzedawcy - którzy bedą ostrzegać przed słabymi modelami - licząc klasa cenowa/ do jakosci.
Bo czy z rozwaga potraktować doradcę - który twierdziłby że Mały fiat - to super auto. Przecież ma wszystko . Koła , kierownicę , hamulce, światła itd. Przecież jeździ . To nic że pytaliśmy się o komfort.
Skad się wzięło przeświadczenie że najtańsze musi być najlepsze / czytaj najtańszy LCD Samsunga S 71 czy LG LC2 /.
Szczęściem są jeszcze ludzie którzy myślą normalnymi kategoriami .I nie chodzi tu o stan konta czy stan posiadania. Ale stwierdzenie ze zwykłą uczciwiścią ,ze lepsze jest lepsze i tyle.
Czerń jest czerń , a obraz wyraźny i czysty - to nie zamazany.
Zadajac pytania o dotychczasowy posiadany model - mamy wyobrażenie z jaką jakoscią stykał sie potencjalny użytkownik.

Na ostatnich warsztatach w Szwecji zadawalismy bardzo niewygodne pytania prowadzącym . I to pytania które zebrane są od członków forum /sami nawet byśmy nie wpadli na takie/ . Szkolenia organizowane do tej pory / w których balismy udział / były przez :
Onkyo
JBL
Harman
Sanyo
Samsunga
Panasonica
JVC
Pioneera
Loewe
Sharpa
Thomsona

organizowane
na całym świecie / włączajac wizyty w fabrykach w Hiszpanii , Japonii czy Niemczch/

Pozostałe informacje wynikają z kopalni wiedzy - jaką są prezentacje w domu klienta. To absolutnie największa szkoła informacji.
Bo ile razy jeździliście z tym samym modelem w różne strony Polski , w różnych mieszkaniach , różnych sygnałach, różnych oświetleniach pomieszczeń , różnych złącz, różnych urządzeń i wreszcie różnych potrzeb
i oczekiwań.
Pytam Ile Razy ?????????
My już od dwóch lat.
Ile godzin dziennie spędzacie na sklepie porównujac i prezentując stawiając dwa -trzy modele obok siebie. Najróżniejszych firm od Daewoo począwszy a na Philipsach kończąc.
Ila robiliscie testów na specjalnym sprzęcie / fototesty/ dostarczonym z różnych zakątków świata - żeby być najbardziej obiektywnym.
Czy można mieć większą wiedzę od człowieka z ulicy - wg. Was wynika że absolutnie NIE .
I nie ma przecież żadnego znaczenia że 99,99 % ludzi po prezentacjach jest zadowolonych - czyli ze trafiamy w JAKOŚĆ i oczekiwania .

Mam nadzieję ,że spotkamy się na następnym szkoleniu w Los Angeles - w styczniu 2007 . Jedziemy nie dlatego że chcemy być dobrzy , ale dlatego że chcemy być najlepsi. I nie odpuscimy tej drogi.
pozdrawiam
 

pikolino

New member
Olala...KIKI wpadł w furię.
Szkoła z Los Angeles - styl amerykański "I`m the best".

Koledzy z forum: zapamiętajcie sobie ten post nr 4444.
Jak teraz ktoś wyrazi inna opinię to w dziób. ma być jedynie
słusznie i już :))) .

KIKI - wyluzuj,nie bierz wszystkiego do siebie,a pozatym
troche skromności i umiaru pomaga wszystkim.

pozdrawiam.
PS. Teraz KIKI obrazi sie na niektórych "baranów" dla odmiany :( .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kiki napisał:
wow , wow

Nie uzurpujemy sobie żadnych praw.

Jak mnie coś boli - idę do lekarza / choć można zasięgnać opinii u drugiego chorego - przecież juz ma doświadczenie/

Jak chcę kupić narty i dopasować do stylu jazdy idę nię do makro - tylko do sklepów specjalistycznych - gdzie nie pracują ludzie z łapanki - ale pasjonaci - instruktorzy/, czy maja ukryte cle - nigdy nie myślałem systemem Urzędu skarbowego że każdy napewno kombinuje.
Mogę też skorzystać z prezentacji nart.

Jak chcę się nauczyć języka idę do szkoły - o sprawdzonej opinii . Nauka agielskiego np.- na podstawie ogladania filmów - to kiepski pomysł.

Jeśli chcę się nauczyć skakać ze spadochronem - potrzebny jest kurs z zawodowym instruktorem.

Chcę nurkować - musisz mieć specjalistę .

Ale na telewizorach - jak na polityce - znaja się wszyscy. I nie ważne że przeszedłeś 100 szkoleń w różnych frimach Zawsze bedziesz podejrzany.

Bo tak : podajesz że Sony KDS 5000 - gra rewelacyjnie , to zaraz posiadacz JVC HD ila - podejrzewa .że musisz coś z tego mieć.
Podajesz że JVC jest lepszy - to już pada podejrzenie coś musi mieć -tak mysli ten o Sony .
Polecisz plazmę Pioneer - mimo że wygrywa wszystkie rankingi na swiecie / - jesteś podejrzany - bo dlaczego nie LG .
Mówisz o JVC - to musisz mieć coś z JVC
mówisz o Panasonicu - napewno masz coś z Panasonica
podajesz w ofercie -Loewe - ooooooooo - to już napewno coś sie kryje
Proponujesz Sharpa - to sie lepiej nie odzywaj - Sharp napewno coś daje.
Piszesz że Samsung N- ka jest extra i że wygrywa wszystko - do komputera - musisz mieć ukryte cele.
Piszesz ,ze Toshiba ma wiele funkcji - potrzebnych ktory u innych nie ma - dot by dot . Już się skumałeś z Toshibą .
To jest mania prześladowcza. Z tego trzeba się leczyć i najlepiej nie do znachora.
Szczęściem że powstaną zawodowi sprzedawcy - którzy bedą ostrzegać przed słabymi modelami - licząc klasa cenowa/ do jakosci.
Bo czy z rozwagą potraktować doradcę - który twierdziłby że Mały fiat - to super auto. Przecież ma wszystko . Koła , kierownicę , hamulce, światła itd. Przecież jeździ . To nic że pytaliśmy się o komfort.
Skad się wzięło przeświadczenie że najtańsze musi być najlepsze / czytaj najtańszy LCD Samsunga S 71 czy LG LC2 /.
Szczęściem są jeszcze ludzie którzy myślą normalnymi kategoriami .I nie chodzi tu o stan konta czy stan posiadania. Ale stwierdzenie ze zwykłą uczciwością ,że lepsze jest lepsze i tyle.
Czerń jest czerń , a obraz wyraźny i czysty - to nie zamazany.
Zadając pytania o dotychczasowy posiadany model - mamy wyobrażenie z jaką jakoscią stykał sie potencjalny użytkownik.

Na ostatnich warsztatach w Szwecji zadawalismy bardzo niewygodne pytania prowadzącym . I to pytania które zebrane są od członków forum /sami nawet byśmy nie wpadli na takie/ . Szkolenia organizowane do tej pory / w których balismy udział / były przez :
Onkyo
JBL
Harman
Sanyo
Samsunga
Panasonica
JVC
Pioneera
Loewe
Sharpa
Thomsona

organizowane
na całym świecie / włączajac wizyty w fabrykach w Hiszpanii , Japonii czy Niemczch/

Pozostałe informacje wynikają z kopalni wiedzy - jaką są prezentacje w domu klienta. To absolutnie największa szkoła informacji.
Bo ile razy jeździliście z tym samym modelem w różne strony Polski , w różnych mieszkaniach , różnych sygnałach, różnych oświetleniach pomieszczeń , różnych złącz, różnych urządzeń i wreszcie różnych potrzeb
i oczekiwań.
Pytam Ile Razy ?????????
My już od dwóch lat.
Ile godzin dziennie spędzacie na sklepie porównujac i prezentując stawiając dwa -trzy modele obok siebie. Najróżniejszych firm od Daewoo począwszy a na Philipsach kończąc.
Ile robiliscie testów na specjalnym sprzęcie / fototesty/ dostarczonym z różnych zakątków świata - żeby być obiektywnym.
Czy można mieć większą wiedzę od człowieka z ulicy - wg. Was wynika że absolutnie NIE .
I nie ma przecież żadnego znaczenia że 99,99 % ludzi po prezentacjach jest zadowolonych - czyli ze trafiamy w JAKOŚĆ i oczekiwania .

Mam nadzieję ,że spotkamy się na następnym szkoleniu w Los Angeles - w styczniu 2007 . Jedziemy nie dlatego że chcemy być dobrzy , ale dlatego że chcemy być najlepsi. I nie odpuscimy tej drogi.
pozdrawiam

=================================

Skromność nie ma tu nic do rzeczy. Informacje miały pokazać że staramy się mieć wszechstronną wiedzę.
To jest forum i każdy ma prawo prezentować swoje opinie. Szanuję to i szanuję wszystkie wypowiedzi.
Ale nie wolno oczerniać ludzi bez zdania racji.
I wcale nie chodziło tylko o mnie . Ja sobie poradzę.
pozdrawiam
 

saltom

New member
Tomek Koko napisał:
Tak wiec wszyscy co dokonali pechowego zakupu zapraszamy!! Pierwszy pewnie bedzie kolega od Loewe bo jak zauwazyłem nie ma wątku bez jego uwag na temat tej firmy ;).

witam serdecznie,

czuje sie wywolany do tablicy:

1. swojego zdania na temat Loewe nie zmienilem a wrecz przeciwnie!
2. nie rozwazam zakupu lcd / plasma teraz ... poczekam az ceny zaczna szalenczo spadac w chwilu gdu rozrusza sie na dobre hd tv
3. forum to podsunelo mi mysl ktora teraz rozwazam sledzac info o projektorach.

stwierdzilem ze budowanie KD na bazie TV 50" nie ma sensu!

serdecznie pozdrawiam

saltom
 

mszyma

New member
Czekac na nowe mozna zawsze, bo zawsze nowe sie pojawia.Moze siwa broda urosnąć....
Tez myslalem nad projektorem, nawet miaiem w domu na probe- przekatna poraza ale pogodzenie funkcji salonu i sali kinowej jest u mnie nie do przejscia. Do projektora pomieszczenie musi spelniac kilka istotnych elementow- u mnie jasne sciany i sufit powodowaly ze bylo za jasno.Piwnicy nie mam.
Natomiast wracajc do mojego watku, dokonalem zakupu.

jedno wiem- dwa razy drozszy telewizor wcale nie swieci dwa razy lepiej.Zaplacilem KIKIemu za prezentacje (co niektorym moze wydawac sie zbednym kosztem), ale dzieki temu zaoszczedzilem ladnych pare kPLN.
Zamowilem prezentacje, postawilismy TV obok siebie-panasa i pioneera. Pioneer ladniejszy, i swiecil troszke lepiej- jest roznica ale nie porazajaca. Ale to przy sygnale z C+. Po podlaczeniu DVD roznice prawie sie zatarly. Ale zostala roznica w cenie. Moje osobiste zdanie - nie warta do doplaty bo jakosc za to nie jest wcale dwa razy lepsza.
Majac full kasy mozna miec kaprysy-majac kasy na poziomie normalnym- kupilem to co niezbedne i na satysfakcjonujacym poziomie.
 

mszyma

New member
Po pierwszym dniu -duzo wymagasz.
Ale pierwsze wrazenia.
Jest brzydki (Pioneer- extra design, pasowal mi harmana).
Do stolika ktory mam wydaje mi sie za wysoki- sama podstawa go podwyzsza+glosnik na dole. Daje mi to ok 10 cm i otyle roznily sie od pionka. Z rzeczy ktorych nie ma - zaluje ze nie ma PIPU- zawsze chcialem to miec, chociaz to wodotrysk.Ale ma 2*HDMI ktorego nie mial pionek.
NA razie to wszystko.
Nie sklada mi sie to na roznice w cenie rzedu 3kzł.Ktora warto by by lo wydac.
Co do obrazu- jeszcze go niewiele ogladalem-akurat pracuje w nocy i nie mam czasu sic!!!:(
jak sie cos sp...li - napewno napisze chociaz licze ze nie bede musial.
To w watku matczynym -zakladka Panasonic.
pozatym czuje przez skóre ze szybkim tempem idzie nowe.
Za kilka lat latwiej bedzie przegryzc wydatek 5000 niz 10000.I to jeden z glownych argumentow ktory przewazyl, o mojej decyzji.

To tylko telewizor......
 

Goliat

New member
Bez reklam
pikolino napisał:
Olala...KIKI wpadł w furię.
Szkoła z Los Angeles - styl amerykański "I`m the best".

Koledzy z forum: zapamiętajcie sobie ten post nr 4444.
Jak teraz ktoś wyrazi inna opinię to w dziób. ma być jedynie
słusznie i już :))) .

KIKI - wyluzuj,nie bierz wszystkiego do siebie,a pozatym
troche skromności i umiaru pomaga wszystkim.

pozdrawiam.
PS. Teraz KIKI obrazi sie na niektórych "baranów" dla odmiany :( .
PODZIELAM!!!!!Według mnie KIKI przyznał się w tym poście do korupcji .... znam trochę te "warsztaty" po których główka boli kilka dni :p
A tak na poważnie na większości spotkań rozmowy są o dwóch takich co ukradli księżyc (czytaj tylko ich produkty są "The Best")......
Z tego co widzę (do czego przyznaje się KIKI) nie skorumpował go tylko HORN......... (chyba już wiem dlaczego Hitachi jest BE ;) ) :D
Prawda jest taka że jak najbardziej można poczytać ciekawostki ze świata (w końcu to handlarzy chleb powszedni i z tego żyją) ale na końcu jest zawsze nasz portfel i zdanie (myślę że jest :D ) ....... więc tego życzę ZAWSZE SWOJEGO ZDANIA!!!!
Pozdrawiam.
 
Do góry