Co mam kupić który z amplitunerów onkyo 805 czy 875

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam !!!!
Proszę o pomoc jestem zainteresowany kupnem Ampltunera ONKYo i mam problem bo nie wiem czy wybrac mam 805 czy 875 ? Do tego bym dokupił najnowszy odtwarzacz DVD HD ONKYO więc mam pytanie czy warto jest dopłacic i kupic amplituner 875 skoro i tak filmy DVD będe oglądał poprzez HD DVD onkyo i obraz będzie skalowany poprzez dvd a nie poprzez amplituner? proszę o pomoc ( bo rozumiem że różnica między 805 a 875 to poza moca to jest różnica w prosorze którego 805 nie ma takiego dobrego jak jest w 875 ? dobrze rozumiem ). I jeszcze kwestia techniczna czy najnowszy odtwarzacz HD DVD onkyo ma wejście i wyjście w HDMI ? Pozdrawiam wszystkich. Lolek
ps.odpowiedź może też być podana na adres prywatny wlodek85@wp.pl
 

bulek

New member
Od strony video różnica pomiędzy nimi jest taka, że 875 potrafi skalować dowolny obraz do 1080p (805 tylko robi deinterlacing), ma 4 wejścia HDMI (805 ma 3) i widzę też, że potrafi wysyłać obraz do zone 2 (a 805 nie). W zależności od twoich potrzeb musisz wybrać.

HD DVD ma wyjście HDMI... nie widze, żeby miał wejście... bo po co?
 

prentek

New member
jezeli posiadasz lcd lub plazme to kup 875 skaler reon hqv poprawia jakosc obrazu z odt.dvd i z kazdego innego zrodla ktore podlaczysz pod ten ampli. chociaz nie zawsze jezeli plyta jest ze slabym divixem obraz pogorszy .Ale lepiej zainwestowac w 875 poniewaz technika idzie ciagle do przodu
 

BoDeX

New member
Kup COMBO Samsunga BD-UP5000 , czyta BD i HD-DVD , ma dobry skaler i wywala nowe formaty po HDMI 1.3 - do tego ONKYO 605 (705) i masz
bardzo przyzwoity zestawik.

HD-DVD Onkyo to kopia Toshiby HD-XE1 i kosztuje krocie .


Pzdr.
 
Do góry