Co lepsze ps3 pad FRAGnStein czy Frag FX SHARK

pieetia

New member
Jak w temacie Co lepsze ps3 pad FRAGnStein czy Frag FX SHARK
osobiście zakupiłem FRAGnStein (lecz jeszcze nie przyszedł ) tak wiec pytam się tych użytkowników co korzystają z takich (katroleruw) czy są warte tych piniedzy
 

badyl7

New member
Grałem kiedyś na czymś takim, byłem zawiedziony na maxa, nie wiem czy był źle skonfigurowany ale strasznie dużo musiałem się namachać aby obejrzeć się za siebie w far cry 2, przesuwanie myszką w poziomie jest niewygodne i męczące, mogę Cię zapewnić, że nie będzie to takie samo uczucie jak z myszką na PC. Możesz pobawić się w konfiguracji i napisać jak się sprawuje
 

jery--

New member
Bez reklam
Ja gram na FRAGnSteinie w Black Opsa, a wcześniej w MW2 i gra mi się dobrze, jestem już po prostu za stary na naukę gry na padzie w takich grach. To pewne że wyjadacze na padach mogą mieć lepszą "celowność" od takiego niedzielnego gracza jak ja, ale dzięki temu urządzonku mogę pograć w miarę bezstresowo co na padzie mi się nie udawało.
Jeśli chodzi o kwestie rozglądania to trzeba odpowiednio ustawić samo urządzenie jak i zwiększyć czułość rozglądania w grze, czasami prawie na maksa.

pozdrawiam
 

pieetia

New member
Grałem kiedyś na czymś takim, byłem zawiedziony na maxa, nie wiem czy był źle skonfigurowany ale strasznie dużo musiałem się namachać aby obejrzeć się za siebie w far cry 2, przesuwanie myszką w poziomie jest niewygodne i męczące, mogę Cię zapewnić, że nie będzie to takie samo uczucie jak z myszką na PC. Możesz pobawić się w konfiguracji i napisać jak się sprawuje
A wiec już go mam jak dla mnie celowność jest Lepsza niz na padzie jak grałem na padzie to zabiłem max na 1 zyciu 1-2max niekiedy nikogo osoby teraz nawet 4 kwestia nauczenia i dostrojenia jeszcze mychy tak wiec jest ok
JAKIEŚ PYTANIA PYTAĆ
 

pRzeKop

New member
Ale co już masz? Ja miałem kiedyś Frag FX na kablu i byłem rozczarowany. Byłem już za bardzo przyzwyczajony do pada. Nie wykluczam jednak, że po jakimś czasie nabrał bym wprawy.
 

mg30906

New member
Miałem FX , FX2 i FX'a bezprzewodowego (mam do tej pory ) dla mnie najlepsza była jedynka po wgraniu nowego softu (podpinało sie fraga pod laptopa i instalowało nowy soft) , FX2 jak dla mnie w porównaniu do jedynki po prostu za duży , najgorszy w moim mniemaniu jest ten bezprzewodowy , jest także zbyt duży (żre baterię bez pamięci - a jak ktoś chce pograć dłużej to potrzeba o ile dobrze pamiętam dwa komplety dobrych akumulatorów po 5 X AAA)

Dla mnie grało się ok tylko na pierwszym modelu (nieraz trochę wariował i końcu się rozpadł ) , dwójkę sprzedałem jak dostałem FX'a bezprzewodowego co było dużym błędem bo to jak dla mnie najsłabszy model. Teraz FX leży w szafie i jak już gram w strzelanki to padem , aczkolwiek ta klawiatura plus mysz to być może niezły pomysł, ale ja już chyba zostanę przy padzie

Pozdrawiam
 

Thorand

New member
Ja za to mialem mozliwosc potestowac FragFX v2.
- wykonanie tragedia (jak mysza do kompa za 10zl)
- opoznienia na niektorych klawiszach... czasem od wcisniecia LKM do oddania strzalu 500ms - tragedia.
+ celnosc i kwestie przyzwyczajenia z PC juz po trzech grach bylem na pierwszym miejscu
+ gra sie naturalnie
+ efektywnosc vs PAD jak dla mnie nawet kilkaset procent

Jakosc wykonania i problemy wynikajace z niewyjasnionych opoznien, dyskwalifikuja sprzet jako taki... zeby tak razor / logitech albo conajmniej a4tech wykonali cos podobnego to chetnie bym skosztowal....
 
Do góry