co lepsze od 49PUS6561/12

marcinwch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień dobry
mam pytanie otóż dzisiaj zdenerwował mnie mój tv 49PUS6561/12 , a mianowicie chciałem podłączyć laptopa bezprzewodowo i poległem ale tonie o tym. Zacząłem się rozglądać i pomyślałem żeby może zmienić na troszkę większy i oglądałem np.55Pus7805/12 , 55PUS7334/12 . Telewizor głównie do oglądania kablówki pokój 30m2 telewizor około 3metry od oczu wisi na ścianie głos z sounbara Polk audio , sporadycznie kilka razy w miesiącu syn zagra na xbox one x . powiedzcie proszę czy wymienione wyżej TV są dużo lepsze jakościowo od mojego ? Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi .
 

12jojko

Banned
Najpierw powiedz, ile chcesz wydać na tv. Ja osobiście odradzam nowe modele Philipsa, bo są skopane. Teraz na promocjach jest Sony 55XH9005, bardzo dobry tv.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli obecnie kupować Philipsa to tylko u Kikiego, który sprawdza przed wysyłką, ustawia, kalibruje, wgrywa wtyczki. Lub poczekać na nowe modele na 2021rok z końcówką 6.
 

marcinwch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Twoich wybrałbym 55PUS7805.
Jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę.

Dziękuje za odpowiedź . A co mógł byś polecić z Ambilihgt 55 cali cena około 3000 zł . Oglądanie kablówki + czasami Gra Xbox x . Tv na ścianie oglądany z na w prost i po bokach z odległości 2-4 metry. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie 65Pus 7805 za 2850 zł
Jak będziesz niebieski to dodatkowo z pakietem gratisów.
 
Do góry