co lepsze LG czy Samsung (50 Full HD)

agentdarek

New member
Witam wszystkich w pierwszym moim poscie.
Chce plazmę 50 full hd . Chodzi mi wyłacznie o to jakie są Wasze zdania i opinie . Nie chodzi o drobiazgi , nie ważne jakie warunki do oglądania ,chodzi o to by się zamknąć w 4k max 4,5k . Wybieram i przebieram już 4 miesiące i nie moge się zdecydować . Liczę na zrozumienie i pomoc. Pozdrawiam
 

bluray

Banned
jakie są Wasze zdania i opinie
Kup LCD Samsung seria "B".
Plazmy sięgneły dna.
Panas tak naprawdę nie zaimplementował w seriach 2009 fenomenu plazm PIONEER KURO 9G.
Nie uzgodnili "odstępnego" na pożegnanie.
Produkty Panasa na 2009 są po prostu beznadziejnie słabe.
I nie mają nic wspólnego z królem ekranów: PIONEER 9G (only).
 

broda1725

New member
Bez reklam
Koleś pyta o LG lub Sama a ty blu piszesz o Panasie. Weź się chłopie nie udzielaj jak ktoś mówi że chce plazmę tylko ma pytanko co do marki to nie wmuszaj komuś na siłę LCD.
A swoje wywody to zacznij udzielać w dziale LCD a nie tu, tylko wprowadzasz zament ludziom.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w poprzedniej serii modeli sięgałbym zdecydowanie po Samsunga.
Jaka będzie jakość nowych serii - poczekaj kilka dni . Czekamy na dostawę , sprawdzimy czy się coś zmieniło :D .
 

agentdarek

New member
kupiłem dzisiaj za 3999 w elektro word 50 lg pg 6000 reewelacja , obraz po HDMI super . żałuje że zwlekałem 4 miesiące . Dyskusje o czerni czy też bieli bez sensu. Obraz rewelacyjny. Z 4 metrów 50 cali doskonałe. Panasonic samsung czy mój faworyt LG to wszystko jeden czort , oczy nie mogą się nacieszyc.Stwierdziłem , że 4000 tys czy też 5999 nie ma znaczenia , nie zauważymy różnicy nawet jak ma to byc Full Hd . Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam i smacznego jajeczka
 

muszakm

New member
agentdarek napisał:
kupiłem dzisiaj za 3999 w elektro word 50 lg pg 6000 reewelacja , obraz po HDMI super . żałuje że zwlekałem 4 miesiące . Dyskusje o czerni czy też bieli bez sensu. Obraz rewelacyjny. Z 4 metrów 50 cali doskonałe. Panasonic samsung czy mój faworyt LG to wszystko jeden czort , oczy nie mogą się nacieszyc.Stwierdziłem , że 4000 tys czy też 5999 nie ma znaczenia , nie zauważymy różnicy nawet jak ma to byc Full Hd . Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam i smacznego jajeczka

model, który wybrałeś to nie jest FullHD a o taki pytałeś na początku

M.
 
Do góry