Co lepsze LG czy GRUNDIG

Hextor

New member
Mam do wyboru telewizor Grundig LXW 82-6612 oraz LG 32LC2R. Który polecacie ? Jakie są ich wady i zalety. Z tego co patrzyłem na parametry to sa bardzo podobne, ale ja sie nie znam na tym wiec pytam was o opinie. :cool:
 

jarwisz

New member
Bez reklam
zapomnij o Grundigu - tragedia z serwisem
kiedyś miałem takiego - za Grundigi dziękujemy
ps
a dlaczego masz tylko taki wybór - między słabym a gorszym

a TUTAJ jak sam możesz poczytać ktoś ma nowego i już chce go sprzedać

pozd
 

Hextor

New member
Dlatego taki wybór gdyż oba kosztują mniej niż 3000 jak byś miał lepszy za tę cenę to chętnie kupie. Pozatym był jeszcze funaj za 1999 zł ale po pierwsze jakość do niczego po drugie musze mieć czarny telewizor.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
widzę że przeglądałeś allegro
zapukaj na pw do KIKI - może On ci coś podpowie w "twoim zakresie cenowym' /jak to mawia KIKI/

pozd
 

jarwisz

New member
Bez reklam
tak - TUTAJ masz link do niego
ewentualnie kliknij na baner reklamowy na forum - sklep e-panasonic On tam pracuje
ps
popatrz na jego liczbe postow a zobaczysz czy to znawca

pozd
 

Wronsky

New member
ciekawe bo sam mialem dylemat ktory z nich kupic ogladalem obydwa w sklepie i zdecydowazlem sie jednak na Grundiga Cinaro. Czy dobrze zrobilem trudno stwierdzic bo to okazalo by sie dopiero w praniu, ale ogolnie jestem zadowolony, jak masz jakies konkretnie pytania to sprobuje odpowiedziec, sam nie wiem co by cie do konca interesowalo.
Pozdrawiam
 

Hextor

New member
Pytanie mam jedno, próbowałeś może podpiąć do niego kompa przez HDMI ?

A co do kikiego to pokazuje sie komunikat że ma pw zapchane, a dokładnie: kiki has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.

Ma ktoś do niego gg moze ?
 
Ostatnia edycja:

Wronsky

New member
Hmm, teraz toś mi cwieka zabil, bo nie podlaczalem, jakos nie moge sie zebrac w wyprawe na miasto w poszukiwaniu kabelka HDMI-DVI a nigdzie w oklicy nie ma, aż dziw ze w sklepach to takie nowum ;] ze kilka osob widac ze nie bardzo wiedziala o co pytam nawet ;]
Sam jestem ciekawy jak do bedzie po hdmi bo jade przez D-Sub i prawde powiedziwszy wszystko jest oki poza tym ze przy literach na ciemniejszym tle jest jak by przebicie, przy bliszym ogladnieciu tego widac ze pixel w pixel jak to jest normalnie przy literkach, to tu jest jak by przejscie z bialych literek obwodka koloru posredniego tla i liter i dopiero potem tlo co przy niekorzystnych ustawieniach daje troche malo czytelny text, nie ma tego problemu przy czarnych literach na bialym tle, lub odwrotnie, nie jest to takze wina niewlasciwego ustawienia zegarow, faz ani niczego podobnego, kabelkow podlaczalem takze kilka i zawsze to samo, podejzewam ze tak poprostu on to wyswietla analogiem, bym byl bardzo happy jak sie okaze ze nie ma tego problemu na HDMI, ale jesli nie kozysta sie z TV jako monitora to nie ma zbytniego problemu, w filmach z kompa, klipow HD, grach (chyba ze jakis strategiach z duza iloscia tekstu) w niczym to nie przeszkadza a obraz jest zyleta,jak to bywa w wiekszosci wypadkow na lcd,
Wracajac do tematu jak Kupie wreszcie Kabelek to dam znac co i jak, czy problem znikl, ciekawi mnie takze czy przez HDMI bedzie mozna dowolnie sterowac rozdzielczoscia czy tylko rozdzielczosciami telewizyjnymi, i HD, bo jak tak to troche kicha, po co mi Paski z rozdzielczoscia 1280-768 jak na D-SUBIE spokojnie mozna ustawiac kazda rozdzielczosc.Glownie chodzi o natywna rozdzielczosc matrycy 1360x768.
 

Wronsky

New member
Hmm, teraz toś mi cwieka zabil, bo nie podlaczalem, jakos nie moge sie zebrac w wyprawe na miasto w poszukiwaniu kabelka HDMI-DVI a nigdzie w oklicy nie ma, aż dziw ze w sklepach to takie nowum ;] ze kilka osob widac ze nie bardzo wiedziala o co pytam nawet ;]
Sam jestem ciekawy jak do bedzie po hdmi bo jade przez D-Sub i prawde powiedziwszy wszystko jest oki poza tym ze przy literach na ciemniejszym tle jest jak by przebicie, przy bliszym ogladnieciu tego widac ze pixel w pixel jak to jest normalnie przy literkach, to tu jest jak by przejscie z bialych literek obwodka koloru posredniego tla i liter i dopiero potem tlo co przy niekorzystnych ustawieniach daje troche malo czytelny text, nie ma tego problemu przy czarnych literach na bialym tle, lub odwrotnie, nie jest to takze wina niewlasciwego ustawienia zegarow, faz ani niczego podobnego, kabelkow podlaczalem takze kilka i zawsze to samo, podejzewam ze tak poprostu on to wyswietla analogiem, bym byl bardzo happy jak sie okaze ze nie ma tego problemu na HDMI, ale jesli nie kozysta sie z TV jako monitora to nie ma zbytniego problemu, w filmach z kompa, klipow HD, grach (chyba ze jakis strategiach z duza iloscia tekstu) w niczym to nie przeszkadza a obraz jest zyleta,jak to bywa w wiekszosci wypadkow na lcd,
Wracajac do tematu jak Kupie wreszcie Kabelek to dam znac co i jak, czy problem znikl, ciekawi mnie takze czy przez HDMI bedzie mozna dowolnie sterowac rozdzielczoscia czy tylko rozdzielczosciami telewizyjnymi, i HD, bo jak tak to troche kicha, po co mi Paski z rozdzielczoscia 1280-768 jak na D-SUBIE spokojnie mozna ustawiac kazda rozdzielczosc.Glownie chodzi o natywna rozdzielczosc matrycy 1360x768.
 
Do góry