Co Lepsze: HD Ready i 100Hz czy FullHD i 24Hz

piryd

New member
Czy ktoś może mi doradzić co kupić. Waham się czy wybrać Sharpa 32" HD Ready z 100Hz czy Sharpa 32" FullHD bez 100Hz. Inne marki telewizorów również wchodzą w rachubę, ale 32" jest zaklepane. Odległość od ekranu ok. 3m. w tej chwili źródłem jest kablówka Cyfra+
 

cool_d

New member
Zdecydowanie 100Hz, full hd w Polsce to tak na prawdę tylko blu-ray. Jezeli chodzi o 32' to sprawdz Sonego Kdl-32d3000. Do najtanszych nie nalezy, ale nie ma chyba nic lepszego bo oprocz uzytecznych 100Hz rowniez panel 10bit. Zastanow sie nad wielkoscia, 3m - zdecydowanie wiekszy komfort bedzie na 37'
pozdro
 
Ostatnia edycja:

mateo2121

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o 32 cale z tej odległości to 100 Hz az tak potrzebne nie bedzie...zbyt daleko...a im dalej tym oko mniej dostrzega więc nie bedą nadto widziane wady sygnalu:)
Zresztą podaj dokładne warunki to Ci doradzimy co kupic...
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Miałem 32d3000 i tv rewelacja tyle że te "100hz" (jedne z najlepszych) to zbyteczna popierdółka, która tylko sprawia że ruch staje się nienaturalnie płynny i mnie to nie kręci.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście odległość jest graniczna dla 32". Jeden widzi swoim okiem to czego drugi nie dostrzega.
Podaj przynajmniej jaka klasa cenowa?
 

piryd

New member
Myślę wydać max 2500 zł i oscyluję między Sharp, Samsung, ale proszę o dalsze sugestie. Wciąż jestem otwarty na wszystkie propozycje.
Dziękuję za szybkie odpowiedzi.
 
Do góry