Co lepiej zagra

Rafo37

New member
Witam
Posiadam pokoj okolo 20m2 i mam plan kupienia czegos do ogladania (juz wybrane) i czegos do posluchania ;) Budzet jakim dysponuje (700-800) nie jest imponujacy ale licze ze za ta kwote sprzet mnie zadowoli. Nie jestem jakims audiofilem poprostu chce posluchac wkoncu muzyki na jakims lepszym sprzecie niz mam (komp + integra + pierdziawki creative) I z tąd pytanie co zagra lepiej za ta kwote (mozna podawac propozycje wzmacniacze + kolumny etc ale ma byc to nowe lepiej grac od nizej wymienionego sprzetu )

kino domowe

Samsung HT-TZ315R
LG HT503TH
Panasonic SC-PT165E-K
LG HT303PD


Wieze ktore wydawalyby sie dobre

JVC UX G46
Sony CMT-HX 30
JVC UX-TB3
SAMSUNG MM-A25R
MHC-EC68
(jest jeszcze duzo wiez w podobnej cenie ale nie chce mi sie wszystkich wypisywac ;) )

Mam jeszcze pare pytan
1. Czy jezeli kupie samo dvd i do tego jakies monitorki czy to bedzie lepiej gralo niz kino domowe ? np takie kolumny Koda AV-51 S v.2
2. To samo co 1 tylko zamiast dvd wpisac wieza
3. Wzmacniacz/ampli samo nie zagra ? podszeba to tego zapewne jakiegos zrodla . Majac taka kase lepiej sie chyba w takie zestawy nie pchac - wzmak + glosniki + jakies zrodlo wyjdze duzo wiecej

Prosze o pomoc i sry za noobowskie pytania ;)
 

Rafo37

New member
Ta wieze sporo ludzi poleca ale mi sie nie podoba wizualnie :p

Zakupilem wieze JVC UX-TB3 za 599 i myslac ze cos co jest w miare drogie jak na wieze zagra lepiej niz moja stara wieza ale sie przeliczylem :/ Wieza gra bardzo slabo jak za 6 stow . Po tygodniu ja sprzedalem i kupilem sobie Karte dzwiekowa Asus Xonar DS + glosniki Microlab Solo 7c i roznica jest ogromna zaplacilem w prawdzie troche wiecej ale nie zaluje . Jednak to prawda ze Microlaby to najlepsze obecnie glosniki do kompa
 
Do góry