co lepiej? 32 cale: 7411 czy 7332

kernit1

New member
Przyglądałem się 7411 pod tym kątem i na panelu nie było szkła jak wyżej jest zasugerowane. Dotykałem, a nawet specjalnie o to zapytałem sprzedawcę, który stwierdził, że szkło hartowane jest tylko na błyszczącym pasku obudowy wokół ekranu. Zwróciłem na to uwagę, bo mam małe dzieci i jestem zainteresowany wszelkimi zabezpieczeniami. Chyba, że występują inne wersje tego LCD posiadające szkło na ekranie.
 

konklon

New member
serio?
no to nie wiem co to tu wypisywano, że jest jak pisałem. sam jestem poszukiwaczem pomięczy panasonic 7411, 7332 a samsungiem n71.
biorę informacje stąd co i wy. zatem sam pytam- jak to jest w końcu z tym szkłem ludzi którzy to mają?
 

TRIESTO

New member
witam
Panowie litości !!!3 :shock:
Żaden LCD nie jest zabezpieczony szkłem!!!!!
Philips w niektórych modelach m.in. 7411 daje szklaną "odwódkę" otaczającą matrycę , ale to element czysto estetyczny podnoszący być może prestiż danego modelu.
Jeszcze mała prośba do Was - CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM>
pozdrawiam
 

mac79

New member
Ludzie, skoro dla Was wygląda jak Manta i nie ma szkła i 2000 kontrastu za mało, to po cholere udzielacie sie w tym wątku :fool:


Kupowane od wielu lat komputerowe LCDki nie mają szyby i jakoś nikt nie narzeka, przecież nic przy dotknięciu się nie stanie, a paluchy czy na matrycy czy na szkle i tak będą widoczne, jak dla mnie wygląd powala z nóg i wielu ludzi którzy go u mnie na stoliku widzieli :D kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, jeden woli brunetke a inny tępą blondynke...

jakość odbioru na razie ze zbiorczej, żyleta
 

luki1166

New member
mac79 napisał:
Ludzie, skoro dla Was wygląda jak Manta i nie ma szkła i 2000 kontrastu za mało, to po cholere udzielacie sie w tym wątku :fool:


Kupowane od wielu lat komputerowe LCDki nie mają szyby i jakoś nikt nie narzeka, przecież nic przy dotknięciu się nie stanie, a paluchy czy na matrycy czy na szkle i tak będą widoczne, jak dla mnie wygląd powala z nóg i wielu ludzi którzy go u mnie na stoliku widzieli :D kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, jeden woli brunetke a inny tępą blondynke...

jakość odbioru na razie ze zbiorczej, żyleta
Trzeba pamiętac o jednei rzeczy szyba zawsze bedzie odbijac swiatło i otoczenie zewnętrzne tak jak w lustrze jak ktos ma matrycę w laptopie gler type to wie o czym mówię, matryca syntetyczna jest lepsza i stosowana w 90% telewizorów lcd i wogule nie rozumiem o co ten raban oczywiscie że lepszym wyborem jest 32pfl7332:D
 

darcun

New member
Bez reklam
TRIESTO, przyjmujemy z pokorą twoje uwagi dot. tzw. szyby.Właśnie po to jest takie forum, aby wszyscy mogli zabierać głos, nawet ci co chcą się czegoś dowiedzieć,a tych w/g mnie jest więcej.Dla mnie takie forum jest pewnego rodzaju szkołą,w której nie wszyscy nauczyciele posiadają najwyższe kwalifikacje.Ale to działa jak "Uniwersytet Ludowy". Pozdrawiam! I na tym przykłdzie widzimy,jak bardzo jest potrzebne to "forum".W ten sposób wzajemnie się uzupełniamy.Dzięki TRIESTO!
 
Ostatnia edycja:

dugi21

New member
32pfl7332

witam. wlasnie kupilem w sieci RTVmixAGD za 3170 zl !!!! takiej niz w internecie !!!!! i to po 10 min negocjacji ;-) w awansie chcieli sprzedac za 3300. jutro odbior. recenzja tego tv za kilka dni. pozdrawiam
 

dyrooo

New member
dugi21 czekam z niecierpliwością na recenzje. Sam jestem już praktycznie zdecydowany na 32pfl7332. Ale cały czas chodzi mi po głowie myśl o zakupie 42pf5421. Boje sie tylko, ze taka przekątna moze byc za duża do ogladania z ok 3m. W sklepie 42 cale nie wydaje sie taki wielki.
 

dugi21

New member
dyrooo napisał:
dugi21 czekam z niecierpliwością na recenzje. Sam jestem już praktycznie zdecydowany na 32pfl7332. Ale cały czas chodzi mi po głowie myśl o zakupie 42pf5421. Boje sie tylko, ze taka przekątna moze byc za duża do ogladania z ok 3m. W sklepie 42 cale nie wydaje sie taki wielki.
Witam. ja planowalem kupic 37 cali ale po zrobieniu sobie z kartonu tv i przylozeniu do miejsca gdzie ma stac tv stwierdzilem ze to troche przesada a pokoj ma 4x5 i odleglosc siedzenia do tv 4 m (nawet jezeli obraz bedzie kiepski to z takiej jakosci raczej nie bede tego widzial). pozdrawiam
 

elrubio

New member
Też mi się bardziej podoba 7411, ale za sam wygląd nie dam 1200zł więcej ;p A u mnie takie są różnice cenowe..
 

konklon

New member
philips nie jest zbyt mądrą firmą. model 7332 wygląda na żywo 100 razy lepiej niż na tym zdjęciu co go promuje. po pierwsze jest czarny i ładniejszy od samsunga n71- bałem się tego okropnego wyglądu bo zależało mi właśnie na czyms takim jak samsung. także wygląd jest na wysoim poziomie tylko firma nie potrafi go należycie wypromować
 
Do góry