Co kupicie w 2010?

Carbon_

New member
Bez reklam
Bardziej chodziło mi o maksymalne uproszczenia w budowie drużyny / postaci, a co jest przecież solą w RPGach. Za to fabuła w ME jest wybitna i kładzie DAO na łopatki. Wynika to również z faktu, że dragon age to high fantasy, dlatego w pewnym stopniu sztampowość fabuły jest uzasadniona.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja zweryfikowałem swoją listę (dużymi literami must have, małymi mało możliwe do zrealizowania):

Sierpień:
- MAFIA II

Wrzesień:
- F1 2010
- PS MOVE + DEMA

Październik:
- FIFA 11
- nba 2K11
- MEDAL OF HONOR

Listopad:
- COD: BLACK OPS
- GT5
- nfs hot pursuit
- ea mma
 

Peek

New member
Bez reklam
Odświeżam temat, gdyż doszedłem do wniosku, że tak naprawdę nie wiem co kupić... Medal podobno słaby, z Fifą w online sa problemy, Gran Turismo raczej w dniu premiery nie kupię, NBA 2K11 fajne, ale nie aż tak, żeby kupować zaraz po premierze, zostaje Black Ops, które moim zdaniem bedzie odgrzewanym kotletem z MW2, NFS czyli arcade jakich na rynku masa oraz The Fight: Lights Out. Ehh a miała być taka gruba jesień...

A co wy zamierzacie kupić jeszcze tej jesieni?

Ja mimo wszystko póki co skłaniam się do Medala i Fify, zobaczymy co dalej.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja właśnie nie wiem bo przyznam szczerze, że tytuły nie rozpieszczają.

Z ciekawych wyścigów mamy GT5 i NFS
Z FPSów MoH i CoD
Ze sportówek FIFA 11 i NBA 2K11

Do tego jeszcze The Fight, ale ona wymaga drugiego Move a to jak na razie dla mnie za duży koszt.

Tyle gier mnie w tym roku interesuje (chociaż i tak nie rozpieszczają wykonaniem, no może poza Fifą, ale w niej dla odmiany są problemy z online), ciekawe czy kupię choć połowę z nich...
 

leonidas18

New member
Do końca tego roku chce nadrobić zaległości czyli kupuje Red Dead Redemption i Mafie 2. Z nowości czekam tylko na Gran Turismo 5. W 2011 oprócz KZ3 i LPB 2 nic ciekawego nie ma chociaż licze po cichu na Uncharted 3 :)
 

leonidas18

New member
Przejrzałem temat o grach na 2011 rok i pomimo że bedzie mnóstwo nowych gier to nie trafiają one w mój gust. Sam licze na nową wizje sagi MGS. I chyba tyle bo kontynuacja gier z PSX się kończy niestety.
 

Peek

New member
Bez reklam
No jeszcze jakieś śladowe tytuły pozostają np właśnie saga MGS, Tekken, Resident Evil Czy Gran Turismo.

Pocieszające jest to, że powstają nowe, mocne marki na PS jak np Uncharted czy Heavy Rain.

Jednak coraz bardziej się tego wszystkiego odechciewa jak widzi się ile mozna z konsoli wycisnąć (Uncharted 2, God of War III) a ile się wyciska, a właściwie ile się nie wyciska (patrz choćby Mafia II czy z tego co sie słyszy Medal of Honor).

Bo nie dość, że się wywala na grę dwie stówki, to jeszcze się wkłada do czytnika a tu zonk...
 

pa3

New member
Bez reklam
- MEDAL OF HONOR
- ENSLAVED
- COD: BLACK OPS
- NFS: HOT PURSUIT ( ale tu już będę musiał sprzedać któryś z w/w tytułów - wrr)
 
Do góry