Co kupicie w 2010?

Peek

New member
Bez reklam
Siemanko! Jak rok temu zakładam temat o waszych listach zakupów na nadchodzące 12 mesiecy. Moja lista wykonana rok temu sprawdziła sie w 80%, niektóre tytuły doszły, niektóre odeszły. Oto moja lista gier których na pewno rozważe kupno:

Obowiązkowo:
- Mafia 2
- Bioshock 2
- Gran Turismo 5
- Heavy Rain
- Metal Gear Solid: Rising
- Max Payne 3
- F1 2010

Raczej kupie:
- Splinter Cell: Conviction
- Alan Wake
- Battlefield: Bad Company 2
- God of War 3
- Red Dead Redemption
- FIFA 11 lub PES 2011
- NBA 2K11

Jeśli będą dobre:
- EA MMA
- Crysis 2
- UFC 2010
- NFS od Criterion

A wy co planujecie kupić w 2010?
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Obowiązkowo:
- Army Of Two: The 40th Day
- Gran Turismo 5
- Heavy Rain
- FIFA WC 2010
- FIFA 11/PES 2011
- God of War 3
- ModNation Racers

Raczej kupie (pewnie jedna kosztem drugiej):
- Battlefield: Bad Company 2
- Bioshock 2
- Dante's Inferno
- F1 2010

Jeśli będą dobre:
- Crysis 2 (jeśli będzie taka grafika jak na PC ;))
- Max Payne 3
- Mafia 2
- Just Cause 2
- I Am Alive
- Vancouver

A jeszcze trzeba nadrobić AC2, RE5 i Batmana.
 

Peek

New member
Bez reklam
Sportowych w swojej liście nie ująłem, ale na pewno jakąś piłkę i kosza kupię. W dodatku wychodzi NFS od Criterion, więc może być mocny.
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiadomo, ale CryEngine 2 czy tam 3 graficznie jest tak fantastyczny, że aż człowiek rozpada sie na atomy! Widzieliście prezentację wody na tym silniku na jakiś niedawnych targach? Zmażdzyla mnie!
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak grafika w C2 będzie taka jak mówią, to reszta dla mnie nie ma znaczenia :p
Szczerze mówiąc dużo więcej oczekiwałem po tej generacji konsol i jest może pare gier, które graficznie mnie zadawalają, choć i tak nie jest tak jakbym chciał.
Wystarczy porównać MW2 na PC i konsole :evil:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Obowiązkowo:

- Heavy Rain
- God of War lll
- Mafia 2
- BioShock 2
- The Last Guardian - tyle, że Team Ico robi gry długo więc podejrzewam 2011r.

Jeśli będą dobre:

- Bayonetta - jeśli mocno poprawią wersję PS3. Wersję na 360 EDGE oceniło na 10 a IGN 9.5. Zapowiada się jeden z najlepszy hardcorowych slasherów od czasów pierwszego Devil May Cry. Zresztą postać Hideki Kamyia oraz Clover Studio mówią same za siebie.
- Final Fantasy Xlll - bo dobre FF nie jest złe.
- Just Cause 2 - ogromny otwarty świat i porażające widoki.

Chętnie sprawdzę jeszcze - pożyczę - nowe Aliens vs. Predator, GT5, Dead Space 2, Batman Arkham Asylum lub kontynuację i żałuję tylko, że nie zagram w Alan Wake oraz Mass Effect 2. Aha, jak czas pozwoli może kupię sobie jeszcze Nintendo Wii i zagram w Super Mario Galaxy (najlepiej oceniona gra tej generacji konsol), nadrobię Zeldy oraz fantastyczne przygodówki-fpp jakimi jest seria Metroid Prime, no i rzecz jasna pogram w tenisa oraz inne game party ;)
 

slawek2535

New member
Tych premier nie ominę :

- Dante Inferno
- God Of War 3
- Fifa 2011
- Gran Turismo 5


a tak ogólnie to mam konsole od niedawna i gram narazie w gry które wyszły jakiś czas temu.
 

ps_user

New member
Bez reklam
1.Battlefield Bad Company 2 - żadna tam grafika jaw w CryEngine, tylko czysty miód w multi :D
2.Heavy Rain - Wiadomo.
3.Gran Turismo 5 - tu się jeszcze zastanowię. Nie mam czasu na produkowanie setek okrążeń i zdobywanie kasy na zakup odpowiednich aut, które zapewnią "progres" :) Dla mnie to będzie gra na lata.

4.Just Cause 2 - zapowiada się nieźle, tylko żeby nie popadł w schemat :evil:
5.Się zobaczy.

P.S. Pewnie GT i tak kupię :p
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja osobiście oprócz listy podanej na początku mam do kupienia takie zaległości:

- NFS Shift
- PES 2010
- Tekken 6
- NBA 2K10
- NHL 10
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja widizałem niedawno LED'a z najnowszej kolekcji Samsunga i szczerze mówiąc jakiejś znacznej różnicy pomiędzy DOBRYM LCD (Sony) a LEDem nie widze, w każdym razie nie taką, aby wywalać na niego taką kupę kasy w tej chwili. Moim nastepnym TV będzie LCD/LED (pewnie Sony, bo tylko ich TV kupuje) z technologią 3D, bo mój LCDek co do jakości obrazu zarówno SD jak i HD i kolorów nie ma sie czego wstydzić:D
 

klemens007

New member
Jedyną rzeczą jaka dobrze wyszła sony to PLAYSTATIO począwszy od PSone do PS3:p. A tak na poważnie , to moim faworytem jest i będzie właśnie SHARP. Samo to że jest to produkt made in Japan wzbudza zaufanie. Sony jest OK. ale to samo u konkurencji mam za mniejsze pieniądze. Obecnie ps3 mam podpięte bezpośrednio pod ampli a to z powodu małej ilosci hdmi w moim obecnym tv. Osobiście uważam że lepiej jest zainwestować w konkretny lcd niż w tv 3d który to kosztuje obecnie JVC 47" prawie 8000tyś ojro. Jeszcze HD dobrze nie zagościło się w naszych domach a już serwują nam 3D. Dziękuję , ja poczekam.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie mówie o kupnie teraz ani za rok tylko za ok 3 lata. Zalezy co kto woli ja Sony a ty Sharp. W konkretny LCD zainwestowałem na przełomie lat 2007/2008 i jestem z niego zadowolony w 100% i pod PS3 i pod kablówką HD, dlatego mówie o zmianie dopiero jak wejdzie jakaś nowa technologia czyli 3D, bo dla mnie LEDy a LCDki to raczej to samo, a na pewno nie są to różnice godne wydania kasy na zamianę LCD na LED.
 

klemens007

New member
Samo to że przeskoczę z 32" na 40" to już warto;)(większy mi w regał nie wejdzie). Mówiąc o led-ach bardziej nastawiam się na energooszczędność niż na miljardowe kontrasty i ultradźwiekowy czas reakcji. Ale sam musisz przyznać że wymieniony przez Ciebie samsung to fajny sprzęcik multimedialny.I kupując nowy tv także tym się będę kierował. Ale wszystko to nie wcześniej niż koło marca bo wtedy zamykają rok fiskalny, vat i te inne sprawy a także wchodzą nowe technologie tak że czas pokaże
 

Peek

New member
Bez reklam
Samsung fajny, ale miałem kiedyś (jak LCDki dopiero wchodziły) Samsunga 2 tygodnie i kolory były tak słabe, że oddałem. Minęło juz sporo czasu więc Samsung na pewno naprawił błędy i robi dobre telewizory. Samsung przyznaje fajny, ale co rozumiesz przez multimedialność? Nie czytałem żadnych specyfikacji to nie wiem, wiem tylko, że z wybranymi WWW się łączy, o to chodzi?
 
Do góry