Co kupić?

dukan54

New member
Proszę o radę co kupić , biorę pod uwagę Samsunaga 32m61, JVC 32r70bu, Toshiba 37wl66. Telewizor będzie przez wiekszość czasu służył do oglądania tv z sat. Dreambox 7020s ale także do grania z Paystation i Xbox360 no i oczywiście z kina domowego.Biore te trzy marki pod uwage dlatego że spotkałem sie na forum z dużo pochlebnymi opiniami ale może jest jeszcze inna alternatywa. Na Toshibe znalazłem super cene jak na ta wielkość ekranu u niejakiego pana Wegatv o który krąża różne opinie. Proszę o radę w szczególności do tych trzech wymienionych wyżej modeli.
Ps. Brałem też pod uwagę plazmę LG 42pc1r.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sprawdź koniecznie jesli ma być tanie -
32 Sharpa Ga 8
32 samsunga s 71

Ale jeśli liczysz naprawdę na dobry obraz - to musisz sięgać od poziomu
32 Sharpa BV9 , JVC 32 x 70, Samunga 32 M 61
Informacje i testy i opisy znajdziesz na forum.
Nie kupuj w ciemno - sprawdzaj w swoim domu uwzgledniając:
- jakość sygnału
- nasłonecznienie
- odległość od ekranu.
Uwzgledniajac te elementy i to na własne oczy nie ma mozliwości żebyś był niezadowolony.
pozdrawiam
 

THOMAS_PL

New member
kiki napisał:
witam
Sprawdź koniecznie jesli ma być tanie -
32 Sharpa Ga 8
32 samsunga s 71

Ale jeśli liczysz naprawdę na dobry obraz - to musisz sięgać od poziomu
32 Sharpa BV9 , JVC 32 x 70, Samunga 32 M 61
Informacje i testy i opisy znajdziesz na forum.
Nie kupuj w ciemno - sprawdzaj w swoim domu uwzgledniając:
- jakość sygnału
- nasłonecznienie
- odległość od ekranu.
Uwzgledniajac te elementy i to na własne oczy nie ma mozliwości żebyś był niezadowolony.
pozdrawiam

a jak do w/w ma się JVC 32s60 ???
 

tomek1948

New member
Odradzam

Sklep WEGATV to banda oszustów!!! Nie jestem konkurencją lecz zwykłym kupującym. Kupiłem TV u nich w firmie przez allegro. Dostałem TV uszkodzony. Tv zostal wymieniony dopiero po około 2 tyg, ale mało tego zostałem obziązony kosztami wysyłki - uwaga 150 zł!!!! Skandal!!! Paczka nie została odebrana. Teraz ma straszne problemy aby odzyskac pieniądze. Dzwoniąc do szefa ten ciagle mowi ze juz wysłał ale jak ich nie było tak nie ma. Nie chce nawet wysłac potwierdzenia ze zostały wysłane. Sprawa została zgłoszona na policję!!! Jak ktoś chce kupić sobie telewizor to niech nie robi tego w tym sklepie!!!
 
Do góry