Co kupić?

Etrusc

New member
Witam wszystkich serdecznie !

Na jeieni będę chciał zakupić jakieś TV i ma mi posłuzyć do oglądania Cyfry+ i filmów DVD. Mój budżet nie jest jednak na ten zakup bardzo okazały ~3500PLN W działce RTV jestem średnio zorientowany oby nie powiedzieć że słabo. Jak jestem w sklepie i widzę kilka modeli potrafię doskonale ocenić, w którym obraz bardziej mi się podoba jednak jest mnóstwo szczegółów, parametrów itd. na których się nie znam i mam nadzieję, iż życzliwi ludzie pomogą mi bądź w tym
 

km1963

New member
Bez reklam
Etrusc napisał:
Witam wszystkich serdecznie !

Na jeieni będę chciał zakupić jakieś TV i ma mi posłuzyć do oglądania Cyfry+ i filmów DVD. Mój budżet nie jest jednak na ten zakup bardzo okazały ~3500PLN W działce RTV jestem średnio zorientowany oby nie powiedzieć że słabo. Jak jestem w sklepie i widzę kilka modeli potrafię doskonale ocenić, w którym obraz bardziej mi się podoba jednak jest mnóstwo szczegółów, parametrów itd. na których się nie znam i mam nadzieję, iż życzliwi ludzie pomogą mi bądź w tym

W przypadku zakupu na tę chwilę to kwota z budżetu ogranicza Ci wybór do 32 " nie napisałeś czy czytałeś wątki na forum ( a polecam ) ale wybór zawęża sie do Panasa Lx70p lub starszego brata Lx 700 , JVC ( nie pamiętam modelu ) lub Sharpa RD2 ( wszystkie z technologią 100 Hz )

pozdrawiam
 

Etrusc

New member
Dzięki za wstępne opinie. nawiązując do sugestii Redlund'a powiem iż oglądał będę z odległości ok 5,5 metra, pokój jest od południa ale średnio nasłoneczniony gdyż nad onem mam fajowy balkon :) i raczej nie ma szans na to że słońce mnie oślepi :) Dlatego te 32' ze względu na odległość mogą być deko małe.
 

Tomasz93

Member
Odleglosc 5,5m dyskwalifikuje przekatna 32 cale. Twoj wybor powinien pasc na jakis telewizor o przekatnej od 42 cali wzwyz. Ale nie ma co ukrywać - bez wzgledu na to co by nie zostalo tu napisne - za 3500 nie kupisz telewizora 42 calowego, ktory zapewnilby Ci minimum przyzwoitosci w dziedzinie reprodukcji obrazu. Tylko zwiekszenie budzetu moze rozwiazac ow problem.
 
Do góry