Co kupić ? Zestaw Stereo czy Kino Domowe z Virtual Surround ?

Kejmoski

New member
Rozmawiałem z kolegą w sprawie Amplitunera Kina Domowego. I powiedziałem mu że myślę o kupnie Amplitunera Kina Domowego z Yamahy. I kolega stanowczo odradził mi Amplituner z Yamahy ? Bo kolega powiedział mi że Amplitunery Kina Domowego z Yamahy skończyły się na modelach z serii RX-V X63. Od serii RX-V X65, to już nie jest ta sama Yamaha co kiedyś. Bo jak mówi mój kolega od serii RX-V X65, Yamaha co roku robi coraz to gorszy sprzęt. I jego zdaniem, odkąd Yamaha pozbyła się Bursztynowego wyświetlacza, to Yamaha straciła swoją magię, indywidualność i inność. Kolega mi powiedział że jak mam kupować Amplituner Kina Domowego to powinienem wybrać Onkyo lub Marantz. Mnie przekonał.
 

eddielublin

New member
Rozmawiałem z kolegą w sprawie Amplitunera Kina Domowego. I powiedziałem mu że myślę o kupnie Amplitunera Kina Domowego z Yamahy. I kolega stanowczo odradził mi Amplituner z Yamahy ? Bo kolega powiedział mi że Amplitunery Kina Domowego z Yamahy skończyły się na modelach z serii RX-V X63. Od serii RX-V X65, to już nie jest ta sama Yamaha co kiedyś. Bo jak mówi mój kolega od serii RX-V X65, Yamaha co roku robi coraz to gorszy sprzęt. I jego zdaniem, odkąd Yamaha pozbyła się Bursztynowego wyświetlacza, to Yamaha straciła swoją magię, indywidualność i inność. Kolega mi powiedział że jak mam kupować Amplituner Kina Domowego to powinienem wybrać Onkyo lub Marantz. Mnie przekonał.

Dla mnie to trochę dziwne, byłeś na odsłuchach, miałeś swoich faworytów i nagle pojawia się kolega który decyduje za Ciebie. Czym tenże kolega argumentuje słabość Yamahy? Bo jeśli brakiem bursztynowego wyświetlacza to brak słów...
pozdrawiam i życzę obiektywnych i samodzielnych wyborów, w końcu to Tobie ten sprzęt ma umilać wolne chwile...
 

Kejmoski

New member
Co do opinii Yamahy mojego kolegi to z początku mnie przekonał, ale jak się zastanowiłem to moim zdaniem kolega nie ma racji. A skąd takie przekonanie u kolegi że Yamaha robi coraz gorszy sprzęt ? Bo jak słuchał starej Yamahy i porównał z nową to mu wyszło że Nowa Yamaha ma gorszy dźwięk. Moim zdaniem kiepski argument. Na odsłuchach byłem. I mnie najbardziej spodobały się Amplitunery Yamahy i Onkyo. A w kwocie do 3000 złotych to wybór mam taki:

-Yamaha RX-V 775
-Onkyo TX-NR 717

Zastanawiam się który kupić i trzeba się w końcu zdecydować.
 

Kejmoski

New member
Kupiłem Amplituner Kina Domowego. Zdecydowałem się na Amplituner Yamaha RX-V 775. I jestem bardzo zadowolony. Myślałem o kupnie Onkyo TX-NR 717, ale doszło do mnie że z THX-u nie będę miał wielkiego pożytku, więc zdecydowałem się na Yamahę, no i po tygodniu mogę wymienić Amplituner na inny jakby co.
 
Do góry