Co kupić w zamian za ONKYO TX-SR576

elliotek

New member
Posiadam teraz ONKYO TX-SR576 + Jamo S708, ale myślę teraz o wymianie na jakiś nowszy Amplituner, przeglądając różne źródła wpadły mi w oko 3 amplitunery:

Denon AVR-1612B
ONKYO TX-SR608
PIONEER VSX-826-K

który z nich był by zdecydowanie lepszy od mojego, nie chciał bym wymieniać kolumn. Czy jest sens wymieniać amplituner? Głównie używam go do oglądania TV, troszkę muzyka i granie na konsoli (60-20-20) i tylko w stereo, nie interesuje mnie 5.1 ewentualnie mógł bym dołożyć subwoofer.

Pokój w jakim to gra jest dość duży bo ok 35-40m2 ale ciężko to określić bo całość jest praktycznie otwarta i ma ponad 100m2. Proszę o radę.
 

mors111

Active member
Bez reklam
niewiele zyskasz zmieniając amplituner

zdecydowanie poszedł bym w zakup dobrego suba , masz spory pokój i muzyki stereo też mało słuchasz ( 20% )

kupiłeś amplituner wielokanałowy aby słuchać na min tylko stereo ?

zdecydowanie dokup resztę kolumn + suba
 

elliotek

New member
Tak kupiłem wielokanalowy żeby słuchać stereo! Dlaczego? Bo nie znalazłem żadnego stereo który ma wejścia i wyjścia HDMI. A druga sprawa dźwięk stereo bardzo mi odpowiada. Nie lubię dźwięku przestrzennego.

Czyli co zmiana amplitunera na nowszy, lepszy nic nie da nie odczuje różnicy dźwięku w stereo?
 

michal_j

New member
Zamiast Denona AVR 1612 poszukaj AVR 1911. ZAgra dużo lepiej a i wyposażenie mimo wszystko ciekawsze. Spokojnie można go dostać w cenie AVR 1612.
 
Do góry