Co kupić? Prosimy o pomoc!

ARMIN

New member
Witam! Chcemy z żoną kupić telewizor LCD 32' ale nie znamy sie na sprzęcie i firmach Czy może nam ktoś pomóc doradzic i itd. Bardzo prosimy! Z góry dziękujemy!
 

PMENKI

New member
ARMIN napisał:
Witam! Chcemy z żoną kupić telewizor LCD 32' ale nie znamy sie na sprzęcie i firmach Czy może nam ktoś pomóc doradzic i itd. Bardzo prosimy! Z góry dziękujemy!

Ale może podasz troche więcej informacji:

- jaka odległość
- jaki sygnał
- jaki przedział cenowy
- do czego podłączony
 

ARMIN

New member
Masz rację odległość nie duża bo to do bloku, jakieś 3m , sygnał kablówka plus odtwarzacz dvd. Cena 5000zł plus minus 500zł
Dziękuję za odpowiedz!
 

Percio

New member
Co odległości 3m to tak jak u mnie ja sie bede rwał na 50" 3CLD lub DLP, ale ja to ja myslę że swobodnie do 42" możecie szaleć.
Obierzcie średnicę a bedzie mniej więcej wiadomo w czym wybierać.
Napiszcie może coś o rozmieszczeniu pokoju, ilości światła, jaka kablówka.
 

PMENKI

New member
ARMIN napisał:
Masz rację odległość nie duża bo to do bloku, jakieś 3m , sygnał kablówka plus odtwarzacz dvd. Cena 5000zł plus minus 500zł
Dziękuję za odpowiedz!

3 metry to śmiało można 37 cali.

Ale z 32 cale to bym polecił

- JVC LT-32C50
-Panasonic TX-32LX500F
-Sharp p 55

Troche drożej niż 5 000 PLN - ale sprzęt na lata.
A może plazma 37 - np Panasonic TH-37PV 500 (powyżej 8 000 PLN - ale fajnie gra)
 

ARMIN

New member
Dziekuje za odpowiedzi! Kablówka UPC pokój jasny ale są żaluzje.
No i czy jest sens kupowania telewizora przystosowanego do HD?
A jeżeli chodzi o rozmiar to myslelismy o 32'
Kupić mozna szybko ale chodzi o to żeby pózniej nie żałować.
Jeszcze raz dziękujemy za odpowiedzi!
 

van Barth

New member
Za 2199 € znalazłem 42WL66P i już jestem chory.

Bedzie mój przed Mś.
icon10.gif
 
Ostatnia edycja:

van Barth

New member
Na co innego odpisywałem, gdzie indziej się przyczepiło, ale.......

Co robią przy doradzaniu zakupu junior member-zy.
Najlepiej nic..... by nie robili.
Wiem, że każdy Facet kupuje LCD, żeby oglądać sport, a do tego niestety są ważne parametry odświerzanie, kontrast.
Kompromis - to małżeństwo, a przy wyborze TV się nie sprawdza.
Nie ma co iść w Duże cale bez jakości proponuję zostać na 32 ale konkretnie np:

Toshiba 32WL66P,
LG 32 LP 1R,
Loewe Concept 32,
Są to maszyny z półki 5500 - 6500, ale to wydatek na 10 lat.

Czy 10 PLN/m jest warte piłki tenisowej w kształcie pudełka na trzy takie piłki?

Pozdrowka dla Juniorów doradców:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Armin - Podnieś budżet o 500 zł i wybieraj na lata.
32 M 51 Samsung
32 JVC s 60
32 Loewe Concept
32 Sharp Ga 6
Tu nie musisz mieć kompromisów.
Jeszcze tylko wybierz u siebie w domu.
 

absolus12

New member
Oj niestety ale forum się psuje. To zaczyna być męczące. Człowieku ten temat był już tysiąc razy poruszany. Wystarczy trochę dobrych chęci i wystarczy poszukać na forum. Pozdrawiam PS fajnie byłoby gdzyby ktoś zrobił porządek na forum
 

ARMIN

New member
absolus12 napisał:
Oj niestety ale forum się psuje. To zaczyna być męczące. Człowieku ten temat był już tysiąc razy poruszany. Wystarczy trochę dobrych chęci i wystarczy poszukać na forum. Pozdrawiam PS fajnie byłoby gdzyby ktoś zrobił porządek na forum

Może zaczną od ciebie...
 

maximmaxim

New member
sam miałem ten problem przed chwilą wiec sie podziele przemysleniami tym bardziej że jst ich niewiele :
-sony
-sharp
-loewe

wybrałem loewe bo ma obsługę sygnału hdmi z obsługą hdcp a ten telewizor rzeczywiście mam mieć z 5-10 lat ;)..przy innych telewizorach sprzedawcy jakoś się zapowietrzali jak pytałem o to HDCP i robili okragłe oczka..wieć musiałem nieco dopłacić i już.

do tego bardzo wygodne podejście do podłączenia kabli oraz dopracowane połączenia np. z głosnikami zewnętrznymi
na przeciętnej kabłówce chodzi bardzo dobrze . odległość 3 m to minimum dla 32 cali więc nie rzucaj sie na wiekszy bo szkoda kasy ;)..i zobaczysz obraz jakby malowany a nie ostry...

loewe chodzi bardzo łądnie z wejścia komputerowego (ma wejście jak zwykły monitor) i po hdmi też jest okej z kompem..ma takze wejścia do podłączeń na przednim panelu co tez jest wazne jesli sobie chcesz podłączyc aparat czy kamerke a właczniki ma na dole..(np. bravia sony ma właczniki na górze i jak wisi na scianie to trzeba na drabinę wchdozic ;) ) ..
 

absolus12

New member
Przez takich leniwych ludzi jak ty ARMIN jakość merytoryczna tego forum drastycznie spadła. Zasada nr 1 każdego forum, zanim zapytasz poszukaj i poczytaj istniejące wątki. Jeżeli jeszcze na to nie wpadłeś to podpowiem Ci że istnieje opcja szukaj na tym forum i należy z niej skorzystać, wpisujesz tam interesujący się wyraz i pojawia się wiele wątków, możesz także po prostu wejść do działu LCD i przeczytać wątki które mają w nazwie 32'', jaki wybrać 32'' itp. Myślenie nie boli
 
Do góry