co kupić plazmę czy lcd

guli

New member
witam,

jestem zupełnie nowy, chcę kupić telewizor i kolega polecił mi tą stronę. Myślałem z zakupie CRT bo mam miejsce na tv w rogu pokoju,a le okazało się że nie robia juz większych niz 32" a ja mysłałem o 40,42". W związku z tym zmuszony jestem nabyć plazme lub lcd i postawić ją na półce. Nie jestem ( na razie ) maniakiem HDTV i będę uzywał telewizora do odbioru cyfry i filmów dvd ( zwykły odtwarzacz ). Byłem dzisiaj w media markt i mega avans i dwóch sprzeadwców udzieliło mi zupełnie odmiennych rad. jeden stwierdził iż lcd ma większą rozdzielczość, ale jest ona jak narazie zupełnie zbędna gdyż nie ma urządzeń mogących ją w pełni wykorzystać , stwierdził że nawet jak kupie plazmę 800x 480 to jest za dużo i że mam brac plazmę ( polecał LG42 3rv ) . Typ w drugim sklepie stwierdził iż tylko lcd i że oni podłączali w sklepie cyfrę do lcd i plazmy ( o mniejszej rozdzielczości ) i nie ma porówanania. Mam metlik w głowie.
W zwiazku z tym mam prośbę czy któś mógłby autorytatywnie stwierdzic
( jeżeli taka odpowiedź istnieje ) co lepiej kupić . Dodam że jestem z Poznania i chcę wydac do 7 tysięcy. Może ktoś może polecic jakis dobry i tani sklep w Poznaniu.

Z góry dziekuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to byłaby kwintesencja całego portalu.
Musisz poczytać różne wątki.
zgłoś się jutro na gg 2868228 i zarezerwuj sobie chociaż pół dnia- prostej odpowiedzi nie ma
pozdrawiam
 
Do góry