Co kupić?DVD Onkyo SP404,Denon 1730, Pioneer DV696

irek29

Member
Witam
Przymierzam się do zakupu DVD, no i mam nadzieję troszkę pozniej Ampli i kolumny. Jako że nie jestem głęboko w tej materii proszę o rady na temat tych modeli DVD. Są w podobnych cenach i je wziąłem na pierwszy rzut. Najbardziej zależy mi na HDMI oraz na tym aby nie bylo problemu z odtwarzaniem Divx pod każdą postacią.
DVD Onkyo SP404, Denon 1730, Pioneer DV696. Który mam wybrać?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
irek29 napisał:
Witam
Przymierzam się do zakupu DVD, no i mam nadzieję troszkę pozniej Ampli i kolumny. Jako że nie jestem głęboko w tej materii proszę o rady na temat tych modeli DVD. Są w podobnych cenach i je wziąłem na pierwszy rzut. Najbardziej zależy mi na HDMI oraz na tym aby nie bylo problemu z odtwarzaniem Divx pod każdą postacią.
DVD Onkyo SP404, Denon 1730, Pioneer DV696. Który mam wybrać?


Dołóż ok 300 PLn do tego co musiałbyś wydać na Denona 1730 i kup Denonka 1930 = R E W E L A C J A !!!

Gwarantuję ,że nie bedziesz żałował !
 

irek29

Member
AWGUST72 napisał:
Dołóż ok 300 PLn do tego co musiałbyś wydać na Denona 1730 i kup Denonka 1930 = R E W E L A C J A !!!

Gwarantuję ,że nie bedziesz żałował !

Aż taka różnica między tymi dwoma modelami? Czy warto?
 

irek29

Member
Powiem szczerze, że osobiście pod względem estetycznym widze u siebie obok TV zestaw Denona. Ale wygląd to nie wszystko. Czy ktoś ma Denona 1730? Jak z divxami, czyta bez problemu? Jak też pod tym względem wychodzi Onkyo 404. Z tego co widzę to Pioneer u was odpada. Mój kumpel kupił niedawno Pionka 696 i jest zadowolony, łyka wszystko bez problemu. Co prawda odbiega wyglądem od pozostałych no ale cena jednak niższa.
 

Phalanx

New member
Dołączam się do pytania, w innym jeszcze wątku nie uzyskałem odpowiedzi a ciekaw jestem na czym stanęło w związku z wyborem dobrego do divX i posiadającego dobry skaler odtwarzacza..

Bardzo proszę o odpowiedź, zewsząd brak pomocy i informacji.
 

kaszub

New member
denon czyta divix ale nie czyta plikow txt-wiec pliki z napsiami trzeba zmienic na srt. Mozna z netu sciagnac do tego bezplatny program. Jakby co to sluze rada. Mam tego denona i jestem zadowolony. Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kup sobie zestaw Onkyo TX-SR504+DV-SP404+Quadral Quintas, kosztuje 2673pln i na to co potrafi jest dobrą okazją. Można go kupić na raty.
 

kaszub

New member
Bylem wczoraj w avansie maja teraz calkiem fajne zestawy kd-onkyo, marantz,denon -z calkiem niezlymi glosnikami. Zajrzyj tam przed zakupem
 

Blastar

New member
Witam
Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza DVD, wcześniej miałem Mante Emperor2 coś takiego, bo zależało mi żeby czytał praktycznie wszystko jakości to może tam nie było najlepszej, ale po ostatniej "udanej" próbie wgrania systemu nasąpiła nieudana próba włączenia a dokładniej to uruchamiał się ale za każdym razem wysuwał tacke, więc po małej "terapi wstrząsowej" zostałem bez odtarzacza:cry:
Teraz zastanawiam się nad czymś chyba bardziej firmowym np Philips DVP 5900 lub 3040 bo są jedne z tańszych na allegro:D jeden posiada HDMI tylko czy to coś poprawi jesli go podłącze kablem HDMI/HDMI z TV? bo gdzieś na forum wyczytałem, że może nawet pogorszyć, bo wtedy TV wyłancza jakąś funkcje poprawy obrazu, czy to prawda?
Może znacie jakieś inne odtwarzacze które są tanie:) czytają prawie wszystko i dają dobry obraz, bo posiadają już jakieś przetworniki, wiem że jedno drugiemu przeczy, ale może jednak coś sie znajdzie, może coś z Samsunga HD860, 850?? tylko one są juz droższe:-( raczej bardziej cenowo by mnie interesowały te Philipsy
Czekam na jakieś propozycje, podpowiedzi i z góry dziękuje
Pozdrwaiam Blastar
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Co wy żeście sie uczepili na tego Pioneera 696? Bedziesz w ogole jakies tam karaoke uzywal i sacd? Nie sadze... To po co przeplaacac? Nie prościej kupic Pioneer DV-490 na allegro za 400zl? Chyba ze zalazey Ci na zlaczu optycznym, w co watpie. Wzmacniacz z dvd podlaczysz zapewne coaxialem... Gdzies nawet czytalem ze dv-490 i onkyo 404 to bliźniacze modele...
 
Do góry