Co kupic? 6-7 tys.

Paddy

New member
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Od kilku godzin wertuje forum w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytanie. Mianowicie jaki telewizor zakupić. Przeznaczam na ten cel 6 – 7 tys zl. Przeglądałem sklepy internetowe i zainteresowały mnie dwa modele ale nie jestem do nich przekonany ( samsung ps-50c91h lub samsung ps-50q91h). Może w tej cenie znajdę cos lepszego. Proszę o pomoc w dokonaniu zakupu. Co wybrać? Mile widziane wszelkie sugestie. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Paddy - ale nie do końca czytałeś. Musisz podać jakie masz warunki ? Bo to nie wszystko jedno co podłaczysz? jaki masz sygnał lub sygnały ?
itd.
podaj jak najwięcej informacji , albo wejdź na priw - bo to często występuje .
 

Paddy

New member
Witam. Jestem początkującym telemaniakiem :) więc przepraszam za brak profesjonalizmu. Telewizor będzie oglądamy z odległości 3,5m - 4m w salonie 25 mkw. Duże okno balkonowe z prawej strony ( południe ) pomieszczenie stosunkowo jasne. Synal będzie dostarczany z dekodera cyfra + i DVD. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to są skrajne warunki . Czyli w ciemno brałbym 42" plazmę .
Wybierałbym w tej klasie cenowej :
Pioneera 4270 xa
Hitachi 9700
Loewe Modus
Nec RX 4R
========================
Na 50" musisz sprawdzić zdecydowanie sam. Tylko Ty jesteś w stanie stwierdzić czy to nie za wiele .
pozdrawiam
 

mr_wtyczka

New member
Nie wiem czy to nie jakaś promocja z podpuchą, ale jak masz zamiar kupic telewizor "na już" to bierz Pioneer PDP-427XD za 6339zł w megamedia.pl. Cena SZOK
 
Do góry