co kupic 46d6500 czy 46d7000

sprezyn

New member
witam zastanawiam sie nad jednym z tych 2 tv czy warto dokladac do d 7000 interesuje mnie jakosc obrazu na tych tv czy sa jakies roznice w obrazie :)
 

tdx

New member
Bez reklam
są micro dimming / FullHD 3D / CMR 800Hz / kontroler w pilocie (lub dotykowy pilot)

Ale czy warto? Dla mnie warto.
Ale najlepiej porównaj te TV sam
 

Primer

New member
W obrazie nie zauważyłem drastycznych różnic na plus dla D7000 i do tej pory byłem zwolennikiem D6500 natomiast oszustwo którego dopuścił się Samsung jeżeli chodzi o 3D to już inna sprawa i teraz patrzę na to z zupełnie innej perspektywy.To już nie jest tylko brak 800hz CMR i micro dimmingu który naprawdę wielkiej różnicy nie robił ale teraz doszła sprawa najzwyczajniejszego w świecie oszustwa ze strony Szajsunga
 

adamkrak1

New member
...Samsung jeżeli chodzi o 3D to już inna sprawa i teraz patrzę na to z zupełnie innej perspektywy.To już nie jest tylko brak 800hz CMR i micro dimmingu który naprawdę wielkiej różnicy nie robił ale teraz doszła sprawa najzwyczajniejszego w świecie oszustwa ze strony Szajsunga

O co chodzi z tym 3D w D6500 ?

AdamKrak
 

sprezyn

New member
A ja juz kupilem panasonic 50 g 30 jest zajebisty obraz na 3 d mi niezalezy i niezamienil bym go na zadnego samsunga po wczesniejszych porownaniach
 

Arti_25

New member
Słyszałem że w tv samsung d6500 po przekonwertowaniu obrazu z 2d do 3d obraz 3d jest w rozdzielczości hd ready a nie full hd :(
 
Do góry