co jest nie tak z tym SAMSUNGIEM ??

Olek84

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

Od pewnego czasu obserwuje Wasze forum i czytam wypowiedzi ludzi na temat różnych telewizorów gdyż sam mam w palnie zmienić obecny.

Decyzja po zapoznaniu się z opiniami jak i niejednokrotnym oglądaniu telewizorów w sklepach padła...
Kupię Samsunga 65 cali QN91a
Postanowiłem że pojadę jeszcze do sklepu i podpytam sprzedawców... byłem w kilku sklepach i w każdym odradzali Samsunga ( że matryce słabej jakości, że procesor słaby itp)
O co w tym chodzi czy ten Samsung faktycznie jest taki zły??
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Witam

Od pewnego czasu obserwuje Wasze forum i czytam wypowiedzi ludzi na temat różnych telewizorów gdyż sam mam w palnie zmienić obecny.

Decyzja po zapoznaniu się z opiniami jak i niejednokrotnym oglądaniu telewizorów w sklepach padła...
Kupię Samsunga 65 cali QN91a
Postanowiłem że pojadę jeszcze do sklepu i podpytam sprzedawców... byłem w kilku sklepach i w każdym odradzali Samsunga ( że matryce słabej jakości, że procesor słaby itp)
O co w tym chodzi czy ten Samsung faktycznie jest taki zły??

Oj,oj ,oj...Samsung zły,bardzo zły:grin:
A tak poważnie....telewizor jak telewizor .Ani jakiś bardzo wybitny a i najgorszy też nie jest.Są od niego lepsze ale też jest sporo gorszych.
Zepsuć może się wszystko, bez względu na markę.
A sprzedawcy w sklepach , ich wiedza, prywatne preferencje oraz to ile i za jaki sprzęt mają płaconej prowizji od sprzedaży? No cóż...temat rzeka na osobną dyskusję.
 

mpDante

Member
Bez reklam
No cóż, co sklep i sprzedawca to inny towar preferuje i musi sprzedać. QN91 to aktualnie najlepszy led dostępny na rynku. Lepszym wyborem jest tylko oled C1 od LG.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest lepszym wyborem, a co najwyżej może być lepszym wyborem w konkretnych warunkach, podobnie w drugą stronę - może być o wiele gorszym wyborem od QN91 (i nie tylko) w innych warunkach użytkowania.
 

Olek84

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli nie bać się?
Bo po tej ich gadce to już sam nie wiem co kupić
Napewno OLED odpada bo mój tv leci czasem od 6.30 do późnych godzin wieczornych, głównie UPC ale więczorami filmy z Netflix, Amazon
..
Mam też PS5 więc chciałbym się cieszyć obrazem
 

mpDante

Member
Bez reklam
To bierz QN91... jedyne czego możesz się obawiać to DSE, ale to już zależy od konkretnej sztuki i może trafić się w każdym ledzie. Co do oleda, to jemu szkodzą stałe elementy a nie czas pracy tv. Jedyne w czym QN91 jest lepszy od oleda to jasność, bo o trwałości miniledów jeszcze niewiele można powiedzieć. Sam miałem podobny dylemat i wziąłem LG B13, więc zobaczymy co się będzie działo, a dużo tvn24 oglądam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pomyśl, że sprzedawcy w sklepach mają swoje marże i cele sprzedażowe. Nie oferują Ci rzetelnie jakości tylko coś na czym w danym momencie lepiej zarobią. Co do samego tv, Armanig świetne podsumował:)
 

mpDante

Member
Bez reklam
Minusów będzie więcej, brak DTS, brak Atmosa (tylko passtrough), brak Dolby Vision... Tak czy inaczej, to nadal bardzo dobry tv.
 
Do góry