Co godnie zastąpi moją plazmę :)

anaisoko8

New member
Witam.Jak w temacie chciałbym kupić większy tv ,mój dotychczasowy to plazma Panasonica
TH-37PV80PA z którego jestem bardzo zadowolony jednak w nowych warunkach mieszkaniowych brakuje trochę cali.Cechy jakie mnie interesują:
1. 48-50 cali
2. zastanawiam się nad 4k ale z tego co czytam to lepiej nabyć dobre FullHD
3. odtwarzanie plików mkv, avi)
4. priorytet to oglądanie sportu( piłka nożna ) okazjonalnie konsola ,filmy więc jaka matryca najlepsza??
5. nie interesuje mnie 3d i nagrywanie
6. cena do 3000zł
Proszę o pomoc w wyborze :)
 

bapster

New member
Kiki a jakbyś Ty kupował taki telewizor dla siebie to który byś wybrał? tcla czy tego Philipsa? Powiem zaintrygował mnie ten Philips. Czy nada się do oglądania filmów i multimediów ? Jak u niego że smaetem ?


Wiadomo już jaka będzie cena nowej serii tcla 50 cali s79 ? Czy są uz jakieś testy w sieci?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Normalnie Philips byłby poza zasięgiem.
Ale teraz są promocje.
Brałbym Philipsa bo to inna półka.
Philips po update działa normalnie.
 

Adziu5

Member
Tylko nie philips. Obraz super ale oprogramowanie cały czas kuleje. Wikęcej póżniej nerwów niż radości, a chyba nie o to ci chodzi.
 

anaisoko8

New member
Z marką TCL nigdy nie miałem do czynienia i nic o niej nie wiem (może to błąd ?)więc trochę się boję, jeśli chodzi o zaproponowanego Philipsa 49PUS7100 to cena grubo ponad 3 tyś więc poza moim zasięgiem.Rozumiem że jeżeli to ma być tv do sportu to matryca 100/120 Hz tak??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma 100 Hz i to bardzo dobry model.
Dla członków niebieskich specjalna oferta i to z kalibracją.
 
Do góry