co dokupić do mission m32i

ania w

New member
Serdecznie witam.

Po nabyciu tv - dzięki propozycjom Forumowiczów - zwracam się do Was z kolejnym zapytaniem. Mam dwa głośniki mission m32i. Nie wiem w jaką stronę będą rozbudowane, czy dokupiony tylko sub, czy jeszcze 2 czy tylnie. Na razie zastanawiam się nad kupnem amplitunera, bo muzyki i filmy oglądam w równej mierze, ale stosunkowo rzadko. Jest to pokój mały, prostokątny - 12 m, do tego prawdziwy bunkier-trzy ściany nośne :((.
Może w przyszłości dalekiej będą w innym pokoju.
I teraz co wybrać? Modeli jest bardzo dużo. Co wybrać, czy nowy, czy używany i jakiej firmy - czy tylko yamaha zostaje? Na co zwrócić uwagę? Co proponujecie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i możliwe krótkie uzasadnienie wyboru.
 

dżerry

New member
Założyłem podobny temat w dziale Stereo. Sam mam m32i i kupiłem HK980, po czym oddałem z uwagi na szumy wzmacniacza, nie parametr techniczny signal to noise tylko zwykły szum z głośników, dodatkowo głośna praca trafa i strzały w kolumny przy zmianie źródeł nie pozwalały mi go zatrzymac.

Miałem tez HK3390, dobry amplituner, pozbawiony całkowicie wad HK980, dźwiek neutralny, trochę bezpłciowy. Też zwróciłem.

Ostał się A-S500 Yamahy. Dźwięk rozdzielczy, dokłądny, mocny i dynamiczny, na tych kolumnach zagrało to świetnie, ładny bas, scena szczegóły, wysoka jakośc wykonania, ciekawy wygląd co też nie jest bez znaczenia.

Polecam. Jeżeli się wahasz to również możesz sprawdzić HK980 i HK3390, j asię zniecheciłem do 980-tki, 3390 jak najbardziej warty sprawdzenia.
 
Do góry