CO DOBREGO KUPIC ZA 4 Tys.

Korniszon

New member
Witam wszystkich. Co dobrego mogę kupić chodzi mi o LCD 32' za cenę do 4 tyś. chciałbym z PiPeM,USB, i PC. Oczywiście z jakimś przyzwoitym kontrastem.Dzięki
 

jtd

New member
Bez reklam
A ja bym te 4 kola dal na procent i po roku kupil lcd 52 cale samsunga z 100hz i movie plusem heheh
 

Remik82

New member
sam posiadam od roku samsunga LE32R71 i niepowiem dobry tv, posiadam tez sharpa 26SA1 ktory ma cieplejsze kolory od R71 ale tu konczy sie jego przewaga. Dzis wjezdza do mnie Sharp 37 LC RD2 krorego juz widzialem w akcji i moge przysiadz ze RD2 bije wszystkie LCD na glowy dlatego razdze ci poczekac z 2 tygodnie az Sharp 32 LC RD2 stanieje do 4K i bez wachania bym go lykaj lub poczekal jeszcze na panasonica z seri LX700 podobno tez jest niezly kozak
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37 RD 2 - właśnie staniały - ale przecież mowa o LCD 32" do 4000 zł
Zainteresuj się Najnowszym modelem Sharpa 32 WD1E , JVC 32 G 80 .
Jeśli dołożysz troche - to bierz 32 Loewe Xelos, 32 Sharp RD 2, 32 Panasonic LX 700.
 

Ogr

New member
Bez reklam
kiki co myślisz o tym??? Mirai DTL-642E500 cena już od 4800zł 3 lata gwarancji FULL HD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja odpuszczam zdecydowanie - mam sporo negatywnej nauczki , ale decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
możesz coś więcej dodać? ja czytałem wiele dobrego o tym modelu inne MIRAI wypadały różnie! a ma głównie służyć pod xbox360 dzięki
pozdro!!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
kiki napisał:
ja odpuszczam zdecydowanie - mam sporo negatywnej nauczki , ale decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam[/quote

KIKI a co proponujesz w cenie 5000zł 40-42 cala nie koniecznie full hd
 

IceBreaker

New member
Korniszon napisał:
CO DOBREGO KUPIĆ ZA 4 tyś.
Witam wszystkich. Co dobrego mogę kupić chodzi mi o LCD 32' za cenę do 4 tyś. chciałbym z PiPeM,USB, i PC. Oczywiście z jakimś przyzwoitym kontrastem.Dzięki

Hmm - za 4 tys. to tak:
1. CRT,
2. Abonament Canal +,
3. Szalik ulubionego zespołu,

a za resztę kilka skrzynek piwa :)

To oczywiście żart - sam kupiłem za mniej niż 4000 PLN, tyle tylko że poszedłem w rozmiar, a nie w perfekcyjną jakość obrazu.
Jeśli to ma być faktycznie porządne 32", to Tobie proponuję dołożyć te 500 zł i rozważyć faktycznie Sharpa RD2E.

pozdrawiam.
 

Korniszon

New member
Dziękuję wszystkim kolegom za wyrażone opinie. Zaczekam na panasonica LX700, lub LX70.Myśle że LX700 nie będzie drozszy jak 4200 -300.Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli ma to być LCD 42" i z firmowych - to zostaje tylko LG.
Sprawdź tylko który model. Inne firmy są dla bardziej wymagajacych i droższe.
 

Korniszon

New member
KIKI - napisałem 32' a nie 42. Mogę dolozyć 200-300zł. moze to być LG ,ale zeby nie był jakiś RUPIEĆ za 4 tyś. jeżeli masz jakiegos FAWORYTA LG w tej cenie to napisz.Pozdrawiam.
 

dagie

New member
Korniszon napisał:
KIKI - napisałem 32' a nie 42. Mogę dolozyć 200-300zł. moze to być LG ,ale zeby nie był jakiś RUPIEĆ za 4 tyś. jeżeli masz jakiegos FAWORYTA LG w tej cenie to napisz.Pozdrawiam.

Kiki czasem wydaje się gościem z innej planety- może dlatego wszycy traktuja go jak Guru:D

Jezeli myslisz o najlepszym Panasie zajrzyj tutaj http://www.ceneo.pl/592901
myślę że te ceny są atrakcyjne. W sieciach typu MM i t. p. ten model będzie kosztował wg ceny sugerowanej, czyli 5199,-:oops:
 

Korniszon

New member
dagie - jak to sie dzieje ze w sklepach internetowych jest już panasonic LX700, a w normalnych sklepach jeszcze ich nie ma?. Czy sklep internetowy sprowadza dopiero na zamówienie towar i wtedy muszę czekać ileś dni aż towar przjdzie? I jeszcze jedno - skąd taka róznica w cenach.Jeżeli w sklepach internet.mozna kupić LX 700 już za 4.100,to dlaczego o 1000zł. drożej ma kosztować w sklepach.Czy mozna ryzykować wpłacając 4000 za towar którego się nie widzi.Dzieki
 

dagie

New member
Korniszon napisał:
dagie - jak to sie dzieje ze w sklepach internetowych jest już panasonic LX700, a w normalnych sklepach jeszcze ich nie ma?. Czy sklep internetowy sprowadza dopiero na zamówienie towar i wtedy muszę czekać ileś dni aż towar przjdzie? I jeszcze jedno - skąd taka róznica w cenach.Jeżeli w sklepach internet.mozna kupić LX 700 już za 4.100,to dlaczego o 1000zł. drożej ma kosztować w sklepach.Czy mozna ryzykować wpłacając 4000 za towar którego się nie widzi.Dzieki

W internetowych sklepach też ich nie ma, ale już można zamawiać. Jeżeli chodzi o ceny, to sklepy typu MM czy saturn mają inne koszty działalności niż sklepy internetowe. Poza tym za jakieś pół roku zrobią "superpromocję" i obniżą cenę właśnie o 1000zł bo już będzie wchodził nowy model i tych starych, zakurzonych będą musieli się pozbyć. Zamawiając w dobrym sklepie internetowym nie ponosisz ryzyka-towar możesz zwrócić w ciągu 10 dni. Ale wybór jak zwykle należy do Ciebie:)
 
Do góry