Clouding 40x3000

ortax360

New member
Witam


Mam problemik .

2 tygodnie temu kupiłem Sony kdl-40x3000( sprzedałem 40w3000) . . Lcd Przyszedł sprawdziłem szybko czy nie ma martwych pixeli itd . pech chciał ze, lcd sprawdzałem w dzien .

Mineło ponad 2 tygodnie i zabrałem sie do podłaczania - Lcd postawione podłaczone - PS3 itd . Obraz super ( szybka kalibr. taka sama jak w 46x3500) Swiałło w pomieszczeniu zgaszosze i co widze na czarnym tle bez sygnału i podswietleniu panelu na 2 Piękny CLOUDING .

LCD nie moge juz wymienic mineło ponad 2 tygodnie .

I teraz mam pytanko jak reklamowac i czy clouding podlega reklamacji ? .

Czy przypisac pod towar = niezgodnosc umowy ? bez reklam .

Ppozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oj niestety nie wróżę łatwej przeprawy. Jeśli robisz regularnie zakupy w tamtym sklepie to powinni Ci bez problemu wymienić na inny egzemplarz w przeciwnym wypadku może być bardzo ciężko.
 

ortax360

New member
Witam

OK juz po sprawie sklep zachował sie wzorcowo .

Dostanę zwrot Kaski :) lub wymianę na inny egzem. do wyboru :D .

A i jeszcze jedno pytanko - Czy Coluding moze z czasem sie pogłebiac ? Miałem juz kilkanascie lcd i w zadnym nie miałem tego problemu dlatego sie pytam - tak z ciekawosci .


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Może się poprawić ale także pogorszyć-fifty fifty.No to cieszę się że po problemie- w moim przypadku sklep(bardzo dobry zresztą) także wykazał się profesjonalizmem.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Ok

Serdeczne dzieki za odpowiedz .

Fak czytając Angielskie forum to Cluding najczesciej wystepuje własnie w Lcd Sony i Samsung .

W 46X3500 nie mam problemu jest idealnie . Teraz zstanawiam sie czy nie kupic Toshiby 47z3030 lub TOSHIBA 40ZF355 .

Pozdrawiam
 

ortax360

New member
Witam

np: tak
 

Attachments

  • 40X3000.A.jpg
    40X3000.A.jpg
    72,8 KB · Wyś: 1594
Do góry