Ciężki wybór

Buratini

New member
Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie chciałbym opisać swój problem:nie mogę wybrać odpowiednich kolumn STEREO do pokoju ok 17m(zaznaczam też, że nie jestem audiofilem ale dobrego dźwięku nigdy za wiele:) . Odsłuchałem parę zestawów ale dalej jestem w martwym punkcie-a nie chce przeznaczyć wszytkich zachomikowanych pieniędzy na odsłuchy tylko na sprzęt:) Wiem póki co tyle, że słucham muzyki wszelakiej z naciskiem na elektroniczną,rock i lata 80.Nic z klasyki i jazzu(póki co :) z racji oszczędnego planowania wybrałem ampli stereo HK3480(ale jeszcze nie kupiłem) i właśnie teraz problem bo ciężko mi coś podpasować pod niego.Słuchałem Paradigm Titan Monitor v.5, jakieś padło JBL oraz Jamo 606 ale też bez szaleństw i stwierdziłem, że to nie ten dźwięk. Teraz sporo dobrego poczytałem o usherach S-520 ale martwi mnie, że nie będzie tam mocnego basu a Mission m34 nie wiem czy nie będą za duże?Macie swoje propozycje lub jesteśćie w posiadaniu Mission lub Usher by coś o nich więcej napomknąć?:) z góry dziękuje za wszelkie propozycje.
 
Do góry