Ciężki wybór TV

JohnnyMemo

New member
Witam serdecznie

Jak w temacie mam ciężki wybór modeli telewizorów, a więc tak opiszę do czego będzie używany na pewno do konsoli PS4(PS5?), Netflixa,YouTube, Dekoder CP do gównie Sportu,Filmy.Czas spędzany 5-7godzin przypadku grania i jak wiadomo TV będzie stał w pokoju przy warunkach słonecznych i odstęp do oglądania wynosi 2,5m mam nadzieje że 55cala nie będzie za duży. Poniżej napisałem modele które chodzą po mi głowie, ale jak wiadomo nie muszą być te, dlatego mała pomoc by się przydała co do wyboru z TV jest ciężko po opiniach. A kwota jak jest możliwa to 4000-5000zl



Poniżej modele TV które wybrałem :
1.Sony 55XH9505
2.Sony 55XH9096
3.LG OLED55CX3LA - jak wiadomo ta opcja fajna, ale niestety odpada bo nie uśmiecha mi się kupować za 2 lata nowy TV.
 

Petru23

Banned
Xh90 wystarczy w zupełności. Xh95 to topowy lcd, jak ktoś nie chce oleda.
Technologiczna półka Xh95 to Panasonic hx940. HCX pro, odpowiednik x1 ultimate e nomenklaturze Panasonica. W 55" podświetlanie krawędziowe ale świetny system zarządzania wygaszaniem. IPS ale czerń jest czarna.
Brak hdmi 2.1 tak jak w Xh95.
 
Ostatnia edycja:

JohnnyMemo

New member
Mówisz że Xh9096 wystarczy dla mnie, czy lepiej zastanowić nad Xh9505 chociaż podobno doszła aktualizacja że niby jest HDMI 2.1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie co do jakosci - Sony 55XH95- masz za 4999 zł z pakietem gratisów dodatkowo.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Jak chcesz mieć na przyszłość (czyt. jeszcze w tym roku) korzyść z Netflixa - to obowiązkowo TV musi mieć kodek AV1!




stopka:
Sony KD85-ZG9:rolleyes:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20.
 
Do góry