Ciekawy sklep w necie

kanurwa

New member
Moze nie w tej kategorii ale nei wiedzialem gdzie umieścic temat.
Zobaczcie ceny pod tym linkiem http://www.epioneer.us Dziwnie smieszne ceny ale na maila bardzo szybko odpisuja. Podali np koszt przesylki do Polski z Koreii ca. 120 USD.
 

Ru$lan

New member
PANASONIC TH-42PX60 za 568$ ? Rzeczywiście ciekawie to wygląda.
Za ww. plazmę zapłaciło by się razem z wysyłką około 2,2 tys. zł.
Gorzej jeśli zamiast plazmy w pudle znalazły by się koreańskie kamienie, ziemniaki albo cegły ;)
Jestem ciekaw czy ktoś u nich coś kupił. Jeśli tak to proszę o podzielenie się wrażeniami.
 

stereoman

New member
krótko pisząc to Kiki zdziera skórę swoimi niskimi cenami:)

gdzieś tu jest ukryty hak-moim zdaniem ta cena to pierwsza rata:D
ktoś ma lepszy pomysł???
 

nowy66

New member
Zakładając, że wszystkie modele Panasonica PV są robione w Czechach to spadek ceny związany jest bezpośrednio i liniowo tudzież proporcjonalnie ze zmianą stref czasowych :D :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Np w Singapurze jakiś czas temu tez były dużo niższe ceny niż w PL...


Ciekawe czy jak ktoś weźmie kontenerem to czy po 2 miechach nowy model dopłynie
 

premik

New member
Śmierdzi ten sklep na kilometr, jeszcze przez godzine po wylogowaniu. Brak jakichkolwiek informacji adresowych siedziby firmy na stronie, telefonu kontaktowego, itp informacji, wg których możnaby sprawdzić czy klienci nie robieni są w balona. A ceny zachęcaja naiwnych, a jest ich nie mało na ziemi.
 

torsen

New member
Faktycznie podejzanie wyglada ten sklep. Najlepiej poszukac opinii na temat tego sklepu w necie. Czesto w sklepach internetowych w stanach stosuja taki trik, ze podstawowa cena sprzetu jest super niska tylko, ze trzeba dokupic jakas duperele na ktorej zarabiaja. Sprzetu w podstawowej opcji nie mozna kupic bez dodatkow.
 

RS4

New member
Panowie no nie róbcie sobie jaj, jak jesteście tacy naiwni, to podam wam nr konta i wpłacajcie każda plazma i lcd po 1500 złotych.:D, po co takie tematy , pełno śmieci w necie a wy tu je ściągacie.

RS4
 

jcs

New member
RS4 napisał:
Panowie no nie róbcie sobie jaj, jak jesteście tacy naiwni, to podam wam nr konta i wpłacajcie każda plazma i lcd po 1500 złotych.:D, po co takie tematy , pełno śmieci w necie a wy tu je ściągacie.

RS4

A nie uważasz, że tym postem ostrzegł kilku naiwnych którzy może trafiliby na ten sklep i stracili kasę ???
 

machu

New member
Dziwnie smieszne ceny ale na maila bardzo szybko odpisuja.
No to wszystko wyjaśnione, to jest super sklep. Przez moment myślałem że to oszuści, ale jak na maile odpisują to muszą byc uczciwi.
Idę sobe kupic plazmę za $500...a kupie sobie od razu 10!
 

RS4

New member
jcs napisał:
A nie uważasz, że tym postem ostrzegł kilku naiwnych którzy może trafiliby na ten sklep i stracili kasę ???

Ja mam wieksze mniemanie o innych, myślę, że jak ktos umie włączyć komputer i połączyć się z internetem to poziom jego inteligencji jest takim poziomie, że nie wyśle kasy bo ktoś napisał , że sprzedaje plazmy po 1500 zł, chociaż może i to Ty masz rację, tak więc jeśli chociaż jeden człowiek został ostrzeżony tym tematem to OK.

RS4
 

bxd

New member
stefek100 napisał:
te tv jak mysle...nie sa w Pal.tyklko w ntsc..dlatego tanie:(

Żartujesz prawda :rolleyes:

Zresztą wpis w bazie whois wszystko wyjaśnia. :) (taki sam przekręt jak aukcje laptopów,komórek na ebay wystawiane z zahakowanych kont z prośbą: 'before bid mail me @ chceciezrobicwbambuko@2222gmail.com',oferty pracy online przez firmy ze szwajcarii itp. )

RS4,

Uwierz,nie brakuje ludzi którzy wierzą w wiieeelkie okazje i śmiało wysyłają kasę w ciemno na lewe potwierdzenia z ebay'a czy ludzi którzy ślą elektronike do nigerii...
http://e-platnosci.23.pl/bezpieczenstwo.htm
 
Do góry