Ciekawe praktyki w Saturnie;)

schwarz

New member
Jak ktoś zaczyna swoją przygodę z audio i trochę ogląda w sklepach i stara się coś usyszeć to niech zwróci uwagę na pewien detal. Zauważyłem, że droższe zestawy na których można lepiej zarobić są skonfigurowane normalnie a tańsze w ten sposób:
pod ampli podłączone 2 fronty i tyle. W ustawieniach jest sub=on oraz fronty=small i odcięcie na 100Hz:mrgreen::-D Tym samym cały bas wędruje do nie istniejącego suba i zestaw nie gra zupełnie basem. A przecież na bas najbardziej zwraca się uwagę w takich warunkach. Włączyłem sobie Onkyo 308 dzisiaj na jakichś wynalazkach a tu zero basu:hmm: Mówie co kur, wchodze w ustawienia a tu takie cyrki. Przestawiłem 2 zestawy jak potrzeba:twisted:
Pozdr
 

pirak

New member
No dokładnie i to nie tylkko w Saturnie w mniejszych sklepach jest to samo. Dodatkowo sprzedawcy próbujący wepchnąć sprzęt o wartości małego samochodu...
 

beginner_pl

New member
Boziu u mnie nawet nie ma ruszonego basu i sopranu.
Najczesciej puszcza się na direct i tym podobnych, bo wielu świadomych klientów przychodzi.
Także Saturn, ale w CH Silesia.
 

killpit

New member
Zgadza się bardzo istotna kwestia o czym często informowałem na forum...
Dlatego wiecie czemu nie którzy piszą i opowiadają jak ten czy tamten sprzęt gra jak samsung plastikowy :)
 

pkomp

New member
poszedłeś posłuchać?jakbyś był klientem ZAINTERESOWANYM to pewnie by podłączyli jak należy i byś obadał....pomyślałeś o miejscu na półce?
Najprościej się bez sensu przyczepić ale myślenie widzę boli i to bardzo....

Pomijam już buractwo potrafiące wyrwać gałkę głośności czy wcisnąć przyciski w obudowę - nie dziw się że tak jest jak ma się z bydłem do czynienia.....
 
Do góry