Ciekawe aspekty UMOWY z N - ką

jedrek_125

New member
Dzisiaj odbyłem ciekawą rozmowe z dystrybutorem N-ki , na bazie często pojawiajacych sie informacji , ze nbox rekorder nie podaje dzwięku po kablu hdmi w wielu tv , zastanowilo mnie w jaki sposob możnaby sprawdzic czy sprzet ktory posiadam w domu bedzie działał prawidlowo.
Otóż co sie okazało , po podpisaniu umowy moge ja rozwiazać ale tylko do momentu kiedy nie zostanie jeszcze aktywowana usługa . Po tym czasie nie ma mozliwosci rozwiazania umowy , na moje pytanie a co bedzie jesli nbox nie bedzie podawal dzwieku ? i zaznaczylem , ze nie interesuje mnie dokonywanie dodatkowych zkupow w postaci wzmacniaczy i kolumn do tego aby odtwarzac po komponencie dzwiek , mila pani zastanowila sie i powiedziala ze w takim razie mozna wymienic nboxa :) , a ja na to , a jesli drugi tez nie bedzie podawal dzwieku , co w takim razie ?
Wg. mnie umowa ktora podpisalem przestaje byc wazna z powodu nie wywiazania sie dostawcy ze zobowiazania dostarczenia mi w ramach umowy zarowno obrazu jak i dzwieku . Pani sie zasepila i porosila abym zadzwonil jutro , to bedzie wiedziala co z takim fantem zrobic. Firma jest sama sobie winna wg. mnie nie spelnia podstawowego warunku umowy czyli sprawdzenia czy umowa moze byc zawarta .
A poza tym jesli nie moge srawdzic czy nbox bedzie podawal dzwiek do mojego sprzetu to jak mozna uznac w takim razie ze umowa nie moze byc rozwiazana . To jest kupowanie ,,kota w worku,,
Czekam na opinie do faktow ktore pyztoczyłem
Pozdro dla wszystkich
 
Do góry