Chyba w końcu złamali

kg2000

Member
Koleś, który złamał iPhone twierdzi, że dał sobie radę z PS3.

geohotps3.blogspot.com/2010/01/hello-hypervisor-im-geohot.html

Biorąc pod uwagę, że to nie jakiś nieznany oszołom, można ostrożnie uznać, że po 3 latach PS3 padło. Wynik i tak rewelacyjny.
 

Rufi-PS3

New member
Ciekawe w jaki sposób, bo nie sądzę że np. Unchatred będę sobie z neta pobierał :p. Tu info po Polsku a tu odpowiedź Sony
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Spokojnie panowie, z tego co wiem to hack działa na tylko nietkóre ze starszych tytułów, poza tym tak naprawdę, kto nagra ściągniętego z netu pirata na płytę blu-ray? (jeśli już kupicie 5 płyt co bedzie kosztować 100zł, to posiadacie nagrywarkę BD?).

PS3 to forteca, która nawet jak bedzie zhackowana to bedzie kosztowć piratów w sumie tyle co kupno orginalnych gier, jeśli kiedykolwiek będzie hack na nowe gry, więc nie ma co się podniecać tylko trzeźwo pomyśleć.
 

bobik007

New member
Bez reklam
ja bym wolał żeby zostało tak jak jest, konsola ma w sobie to coś przez to, że nie można jej przerobić.dla mnie to plus...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja się przyzwyczaiłem do kupowania oryginałów i nawet nie widzę w tym nic złego. Kupuję, przechodzę i sprzedaję często nie tracąc ani złotówki więc te hacki mam w du... :cool:
 

k0val

New member
Domyślnie Spokojnie panowie, z tego co wiem to hack działa na tylko nietkóre ze starszych tytułów, poza tym tak naprawdę, kto nagra ściągniętego z netu pirata na płytę blu-ray? (jeśli już kupicie 5 płyt co bedzie kosztować 100zł, to posiadacie nagrywarkę BD?). PS3 to forteca, która nawet jak bedzie zhackowana to bedzie kosztowć piratów w sumie tyle co kupno orginalnych gier, jeśli kiedykolwiek będzie hack na nowe gry, więc nie ma co się podniecać tylko trzeźwo pomyśleć.
a dysk w konsoli???Popatrz na psp nie ma nagrywarek UMD i tam wszystko odbywa się na kartach pamięci.

Jak wyjdzie nowy soft(czytaj piracki) tylko czekać na odpowiedź sony wtedy dopiero można coś działać.

Jeśli to się rozwinie to chyba w Polsce spadnie sprzedaż xboxa do 0%

jeśli to nie fake to i tak brawa dla sony

"3 years, 2 months, 11 days...thats a pretty secure system"
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Spokojnie panowie, z tego co wiem to hack działa na tylko nietkóre ze starszych tytułów,
A skąd wiesz to co wiesz jeśli można wiedzieć?
Bo ze strony tego hackera wynika raczej coś innego...
No tak ale Ty mylisz tego hacka z tą poprzednią ściemą z okienkiem windowsowym...

poza tym tak naprawdę, kto nagra ściągniętego z netu pirata na płytę blu-ray? (jeśli już kupicie 5 płyt co bedzie kosztować 100zł, to posiadacie nagrywarkę BD?).
Moim zdaniem każdy kto będzie miał na to ochotę.
Płytki 25 GB można spokojnie kupić poniżej 15 zł za sztukę a nagrywarka BD to wierz mi w dzisiejszych czasach żaden rarytas.

PS3 to forteca, która nawet jak bedzie zhackowana to bedzie kosztowć piratów w sumie tyle co kupno orginalnych gier, jeśli kiedykolwiek będzie hack na nowe gry, więc nie ma co się podniecać tylko trzeźwo pomyśleć.
BZDURA.

Pozdrawiam,
 

sztab

New member
Sztab antypiracki informuje, że paserstwo programów komputerowych – zarówno umyślne, jak i nieumyślne – może także podlegać odpowiedzialności karnej przewidzianej w Kodeksie karnym, tj. karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat 2 lub – w wypadku paserstwa nieumyślnego – karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, jakkolwiek w wypadku znacznej wartości rzeczy paserstwo nieumyślne zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Podstawa prawna: art. 291 i 292 w związku z art. 293 Kodeksu karnego
 

Ogr

New member
Bez reklam
Sztab antypiracki informuje, że paserstwo programów komputerowych – zarówno umyślne, jak i nieumyślne – może także podlegać odpowiedzialności karnej przewidzianej w Kodeksie karnym, tj. karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat 2 lub – w wypadku paserstwa nieumyślnego – karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, jakkolwiek w wypadku znacznej wartości rzeczy paserstwo nieumyślne zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Podstawa prawna: art. 291 i 292 w związku z art. 293 Kodeksu karnego

Trzeba by zamknąc 90% ludzi w Polsce i na świecie :rolleyes:;)Przykra sprawa !!!
 

pete1

New member
Sztab antypiracki informuje, że paserstwo programów komputerowych – zarówno umyślne, jak i nieumyślne – może także podlegać odpowiedzialności karnej przewidzianej w Kodeksie karnym, tj. karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat 2 lub – w wypadku paserstwa nieumyślnego – karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, jakkolwiek w wypadku znacznej wartości rzeczy paserstwo nieumyślne zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Podstawa prawna: art. 291 i 292 w związku z art. 293 Kodeksu karnego

Akurat goscia ktory ps3 zlamal pewnie malo obchodzi ile by dostal w polsce i z jakiego paragrafu. A u nas to i tak bedzie jak w przypadku ps1/ps2. Wiekszosc z graczy i tak kupi zpiracone gt5/6/7 za 100/70/50 niz oryginal za 250/300/350 i nikt im nic nie zrobi. Nie jestem zwolennikiem piractwa ale takie sa i beda realia dopoki nie dogonimy przynajmniej portugalii pod wzgledem pkb.
 

mataman

New member
Bez reklam
A co was tak to boli. Na każdym forum o ps3 tylko płacz i lament ze ps3 nie da się złamać, ze to napewno fake itp itd. Wszystko da się złamać tylko potrzeba czasu i ludzi. X360 całkowicie pękł dopiero w grudniu ub roku. Można odpalac gry z dysku wewn, zewn. a nawet z pendriva, programy homebrew.

Jak dla mnie to nich łamią ps3, będzie fajna maszyna do .mkv
 

koprus

New member
ja osobiście będę kupował oryginały. imo trochę przeginają sklepy stacjonarne gdzie różnica mdz allegro a np saturnem potrafi być rzędu 70 zł.

Na allegro natomiast najnowsze gry oscylują w kwotach 200 zł więc nawet piratom nie będzie łatwo... bo chyba każdy normalny człowiek będzie wolał dorzucić te 50 zł i mieć oryginał niż jakiś bubel... poza tym wiadomo że mając pirata nie "doceni" się tak gry za którą wydało się więcej ciężko zarobionej kasy
 
Do góry