Chyba jednak 37'

wipp

New member
I chyba jednak 37',tak dlugo szukalem jakies dobrej 32' i wkoncu chyba doszedlem do wniosku ze kupie 37' wielkosc obrazu poprostu robi wrazenie ,ale teraz mam dylemat bo nie wiem jaka 37' jest dobra,cena do ok.8000 tys. ,moze LG??a moze Sharp???,
prosze o porady
 

Duty

New member
wipp napisał:
I chyba jednak 37',tak dlugo szukalem jakies dobrej 32' i wkoncu chyba doszedlem do wniosku ze kupie 37' wielkosc obrazu poprostu robi wrazenie ,ale teraz mam dylemat bo nie wiem jaka 37' jest dobra,cena do ok.8000 tys. ,moze LG??a moze Sharp???,
prosze o porady

W tej cenie wyszedłby też Acer AT3705 - 37", full HD - ale czy ktos go widzial w dzialaniu?
Na: http://www.dtvforum.info chwalą go.
 

absolus12

New member
Tylko AMOI, rewelacyjny LCD, niedługo otwierają centralę w Polsce więc powinno być taniej. ten LCD zamiata konkurencję (nawet Sony Bravię)
Toshiba nie WL66 nie jest fullHD, pomyślisz o tym za ok 1,5roku jak wszystko bedzie fullHD w sam bedziesz miał LCD który szybko się zestarzał. Czekac można w nieskończoność ale na obecną chwilę AMOI to optymalne rozwiązanie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jankos

New member
:)

Witam:)
Tez mam dylemat jaki LCD 37' i chyba tez wybiore AMOI LC37AF1E FullHD z tego co czytam na tym forum to naprawde dobry traf:)
No chyba ze polecicie cos innego naprawde godnego uwagi na dobre kilka lat:>.
Masakra wybieram juz ponad 2 tyg ale fakt faktem wybiera sie to na dobrych kilka lat wiec lepiej nie wtopic i nie plakac pozniej ;];]
Wpadna jeszcze 2 posty na + i chyba go lykne bo juz nie mam do tego nerwow :p
 

wipp

New member
Szczerze mowiac to nie znalem tego LCD (Amoi) a poczytalem i naprawde niezle sie prezetuje,a czy Samsung 40 r51 to dla niego dobry rywal??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
większość oferowanych LCD - nie posiada przedstawicielstw w Polsce i kłopoty moga sie dopiero zacząć szczególnie serwisowe. Kto przeżył ten wie. Polecam narodowych przedstawicieli :
Sharp 37 Ga 6
Samsung 37 R 41
JVC 37 S 60
===================
w klasie niżej :
Sharp 37 ga 5
Sharp 37 p 50
37 LG LP1.
37 Philips 5320

masz w czym wybierać. Największe uznanie budzi JVC 37 S 60 oraz Sharp 37 Ga 6
Najwięcej czerni, głebią , wyposażeniem , mozliwosciami w pierwszej grupie dysponują wymienione.

druga grupa do 7000 zł
teraz sprawdź wygląd , informacje , opinie i wreszcie sam przeprowadź testy.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
kiki napisał:
witam
większość oferowanych LCD - nie posiada przedstawicielstw w Polsce i kłopoty moga sie dopiero zacząć szczególnie serwisowe. Kto przeżył ten wie. Polecam narodowych przedstawicieli :
Sharp 37 Ga 6
Samsung 37 R 41
JVC 37 S 60
===================
w klasie niżej :
Sharp 37 ga 5
Sharp 37 p 50
37 LG LP1.
37 Philips 5320

masz w czym wybierać. Największe uznanie budzi JVC 37 S 60 oraz Sharp 37 Ga 6
Najwięcej czerni, głebią , wyposażeniem , mozliwosciami w pierwszej grupie dysponują wymienione.

druga grupa do 7000 zł
teraz sprawdź wygląd , informacje , opinie i wreszcie sam przeprowadź testy.
pozdrawiam
no tak, ale największą wadą np Amoi jest to, ze kiki nie ma go w ofercie, gdyby miał, chwaliłby go pod niebiosa, a tak, z uporem maniaka wciska i przekonuje do nie produkowanych modeli, które ostały się jak widać na zapleczu...
 

wipp

New member
Witam
wiec jesli chodzi o tych przedstawicieli w polsce to to mnie nie interesuje,bo ja nie mieszkam w Polsce,
Kiki napisal o Samsungu 37 R41,a czy 40 R41 nie jest lepszy??
Cenowo duzej roznicy nie ma,przymajmniej na niemieckich rynkach,
a ten Amoi to bardzo ciekawa maszynka :)trzeba jeszcze tylko zobaczyc w realu obraz i potem mozna podsumowac,
Aha ten JVC co Kiki proponuje tez jest bardzo konkretny.
Jeszcze jedno pytanko,
Czy mozna podpiac kompa do Amoi??
 
Ostatnia edycja:

Tom0000

New member
krytyk napisał:
no tak, ale największą wadą np Amoi jest to, ze kiki nie ma go w ofercie,
Skoro powstaje przedstawicielstwo firmy w PL, to pewnie zaraz bedzie mial.

Z drugiej strony, jak nie widzial produktu na oczy to jak moze go komukolwiek rekomendowac?
 

jankos

New member
:)

Hej krytyk :)
Widze po twoim opisie ze masz ten model na stanie w domu :)
Jak do tej pory to chyba ci jeszcze nie padl i z servisem nie bylo problemu.
No ale z tego co czytalem jeszcze nie odnotowali zwrotów tych modeli AMOI do naprawy , a i parametrami jest ciekawszy niz te modele Jvc i Samsung co polecil Kiki ,przynajmniej tak mi sie wydaje:)
Co o tym sadzisz?
Rozumiem ze polecasz bo go masz....chociaż nie wydaje mi sie ze z tego powodu ,no bo to cudenko tylko strach z tym servisem ale jak ma być w Polsce .....
:)
 

absolus12

New member
Prawdopodobieństwo usterki w Amoi jest takie same jak w innych modelach (a usterek w LCD jest raczej niewiele) i decyzja należy wyłącznie do Ciebie, kupisz świetny LCD bijący na głowę całą resztę w tej kategorii cenowej albo dopłacisz ostro czyli 4-5K i będziesz miał LCD o podobnych parametrach ale super markowy(przynajmniej w Europie -Toshiba u nas nie bije rekordów popularności a na zachodzie sprzedaje się jak ciepłe bułeczki - u nas jest nawet uznawana za raczej średnią markę z dolnej pułki a tak nie jest), trzecie wyjście kupno markowego ale znacznie słabszego LCD ok 8K (ale tego nie polecam, ja mając 8K na LCD kupiłbym AMOI)

pozdrawiam


Ps Amoi jest objęty gwarancją door-to-door -trwa to za pewne trochę dłużej ale jakie jest prawdopodobieństwo usterki tego nikt nie wie
 

wipp

New member
wiec moim jedynym problem jak narazie to to ze nigdzie nie moge zobaczyc obrazu AMOI,bo u nas nigdzie go nie ma :((
wiec pozostaje zamowic a jak nie bedzie taki jak sobie wyobrazam to trza wyslac prowrotem,najwieksze wrazenie zrobila na mnie rozdielczosc w nim,to raczej nie jest standardem w LCD,sale trza zobaczyc,ciezko kupic Lcd nie widzac obrazu :/

PS:
A co sadzicie o Samsung 40R71B ??? widzialem go i obraz robi na mnie wrazenie,a cena ktora widzialem to 1900 euro,parametry tez calkiem niezle.
 
Ostatnia edycja:

jankos

New member
Tylko gdzie go kupic za 8tys mialem linka ale mi sie zapodzial gdzies:(.
A teraz znajduje mi tylko za 8390 :)
Moze ktoś cosik wie?:)
 

jankos

New member
_

A co do servisu ti raczej nie ma sie czym przejmowac
Z tego co mi odpisali.......
"
produkt objęty jest gwarancja 24 door to door, w przypadku awarii towar odbierany jest od klienta, dostarczany do serwisu producenta, po naprawie trafia do KLienta, operacja odbywa się na koszt producenta"

Cza brać :)
 
Do góry