chce kupić PS3

luki00775

New member
chcialbym kupić PS3 ale mam w domu taki stary zwykly telewizor z mala przekatna i monitor lcd 15 cali philipsa
na tym mi nie pojdzie ps3??
musialbym kupic telewizor??
 

luki00775

New member
będzie dobrze działać?? tzn. efekt będzie taki sam jak na jakiejś plaźmie??
czy coś w stylu: "ten telewizor nie wykorzysta ani w polowie mozliwosci ps3, będzie grafika jak na ps2"??

a jakbym chcial zainwestowac w cos do grania na ps3, to co najlepiej plasma, lcd??
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Przydałoby się trochę więcej wysiłku podczas pisania. Oczywiście, że nie wykorzystasz możliwości konsoli.
 

Hazaret

New member
a nie przesadzacie troche...? :\ widziałem ps3 na zwykłych TV i efekt wcale nie jest taki straszny. no chyba że podepniecie pod jakieś pudło sprzed 10lat (zakładając że W OGÓLE podepniecie :p ). Gry są grywalne - to jest najważniejsze. takie jest przynajmniej moje zdanie. Jeśli gra jest super to chodźbyś miał na czarno-białym TV z ekranikiem 11' grać - będziesz grał. W filmach - zgadzam sie. ale w grach? to już bardziej osobiste preferencje
a co do ps3 to zrób jak ja i dorwij za darmo =D webxxl.pl
Ja co prawda swojego wygrałem w mediamark'cie ale spróbować nic nie kosztuje a ten tysiak - dwa, piechotą nie chodzi.
(ps nie bijcie za tego linka ._. chce tylko pomóc)
 
Ostatnia edycja:

des3

New member
Gry z PS3 nie wygladaja tak tragicznie na zwykłym TV jak sie powszechnie mówi, a juz napewno nie gorzej niz wyglądały gry z Ps2. Fakt HDTV to HDTV ale na "kineskopowcu" też da sie pograć. Problem pojawia sie gdy chcesz się liczyc na scenie growej w multi w takie np. CoD 4. Jesli wezmiemy pod uwage 2 graczy o podobnych umiejetnosciach, gdzie jeden dysponuje HDTV a drugi SD to ten z HDTV ma OGROMNA przewage (spr. w praktyce). Wszystko przez to ze zawodnik dysponujacy szczegółowsza grafika na tv HD lub FULL HD widzi przeciwnika wcześniej i "z dalszej odległosci" (i wcale nie dlatego że ma lepsze okulary;)). No ale w takie GTA 4 mozesz zagrać smialo i cieszyc sie z gry i fabuły. Platformery tez bronią się nie źle na SD. W K&L możesz miec kłopoty z celowaniem ale nie dlatego , że Tv nie da rady tylko dlatego ze w grze jest skopany system celowania. Podsumowując da rade pograć na zwykłym TV i nie jest jak to sie powszechnie mówi meczarnia no ale aby w pelni wykorzystac moc która drzemie w PS3 potrzebny jest HDTV. Mysle że mozesz smiało łykac PS3 jeśli w przyszlości planujesz zakup HDTV.
 

brx

New member
czy to ja, czy to ten świat jest pojeb...? Gość zadał pytanie rok temu, a wy go teraz staracie się przekonać, że sdtv jest spoko? :hmm:
 
Do góry