CHANNEL EDITOR PHILIPS do pflxxx

lagrande1

New member
Witam czy ma ktos moze program edytor listy kanalow do nowych tv philips pfl. Mam pfl 7606 z tunerem sat wyszukal ok 1300 kanalow z astry a w menu nie ma kasowania a poukladac to wszystko to dzien zabawy. Wiem ze jest taki program PHILIPS CHANNEL EDITOR VERSION 1.6.6.4 ale tylko dla serwisow i sprzedawcow
Jedoch wird der Editor wohl nur Technikern/Händlern zur Verfügung stehen – also keinem End-Nutzer!
 
Ostatnia edycja:

lagrande1

New member
Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z firmą Philips.

Otrzymaliśmy od Pana wiadomość dotyczącą porządkowania listy kanałów. W telewizorze 37PFL7606K istnieje możliwość ukrycia niechcianych kanałów. Wystarczy podczas oglądania telewizji nacisnąć na pilocie przycisk FIND. Wówczas pokaże się siatka kanałów. W tym momencie proszę strzałkami nawigującymi wskazać program, wcisnąć przycisk OPTIONS i z listy wybrać pozycję "Ukryj kanał". Kanały będą ukryte i tym samym pomijane przy przełączaniu. W każdej chwili można je również przywrócić.

Jednocześnie chciałabym poinformować, że program do edycji nie jest dostępny. Nie ma możliwości instalowania jakichkolwiek programów w telewizorze, ponieważ nie ma on dostępnej pamięci, na której możnaby je zapisać.

W razie pytań prosimy o ponowny kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. 008003111318.


Z poważaniem,
Zuzanna Wałachowska
Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska
Tel: 008003111318.
Czynne od PN do PT w godzinach 8:00 – 18:00
 

noogi

New member
Odświeżę temat - jeśli ktoś poszukuje edytora kanałów, to jest on tu:

w w w.ullrich.es/job/sendersortierung/philips-kanal-editor/

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

tren90

New member
Witam chciałem zapytać czy jest możliwość exportu posortowanych zapisanych kanałów satelitarnych. Mam TV Philips PFL5007K Poukładałem sobie wszystkie kanały wh własnych potrzeb i chciałbym mieć ich kopię w razie ponownego przeszukiwania - czy jest taka opcja export import listy kanałów ?
Bardzo proszę o pomoc.
 

phil7008

New member
Bez reklam
u mnie jest tak domek->konfiguracja->ustawienia telewizora->ustawienia ogolne->kopia listy kanałow na samym dole
 

_Grzesiek_

New member
Witam.
Mam problem z załadowaniem pliku bin. z zapisanymi kanałami celem edycji. Listę kanałów mam na pendrivie w folderze "Repair" i kiedy próbuje ją odczytać , pojawia się komunikat : " Path not found" .
Może mi ktoś z Was podpowie o co chodzi i jak to naprawić?
PS.
Zapisałem ten folder na komputerze i dalej ten sam komunikat.
 

_Grzesiek_

New member
Dziękuje za zainteresowanie.
Nadal jest jakiś problem. Obecnie komunikat brzmi : "No chanel lists found. Select a USB flash drive or a folder with at least one channel list" . Oczywiście lista jest , tzn. plik z końcówka .bin który utworzył TV.
 
Ostatnia edycja:

_Grzesiek_

New member
U mnie nie pomaga. Zaktualizowałem tv, listę nagrałem na inny nośnik i dalej ten sam komunikat. Sprawdzę na innym komputerze, bo tu już nie mam pomysłów. Zacząłem sortowanie na tv , ale sami wiecie jak to idzie.
 

phil7008

New member
Bez reklam
z tego co czytam na innych forumach to ten program wspiera modele od serii 6xxx z 2013r wiec pewnie w tym problem
 
Do góry