CES 2015: telewizory firmy Sony 4K z platformą Android .

tdx

New member
Bez reklam
Nie dotrwałem do konferencji Sony ale dziś rano oglądając skróty spodobał mi się nowy Sony, szczególnie jego grubość :)
sonypressces15x900ctv.jpg
 

collider

New member
Bez reklam
Mi się design Sony podoba tylko jest lekko kłopotliwy bo nie można mieć stolika pod telewizor na styk.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sama matryca na kurzych łapkach. Zdecydowanie wolę serię X9 ;)
Z drugiej strony dla wieszających to może i lepiej. Często te ładne designerskie podstawy mieszczą elektronikę, a i na pewno wpływają na cenę. Potem pełno ich na allegro. Sam mam 5 zalegających w garażu. Teraz są już starawe, ale jak były to świeże modele to żal było sprzedawać, bo może kiedyś się przyda... :)
 

MojNick

New member
Bardzo ciekawi mnie seria KDL-W850C. FHD, 50 cali, android TV. Wygląda na ciekawą propozycję. Dla mnie to KDL-50W829 z AndroidTV, czy się mylę? Mam nadzieję, że z ceną nie przesadzą.
 

accu

New member
Bez reklam
Bardzo ciekawi mnie seria KDL-W850C. FHD, 50 cali, android TV. Wygląda na ciekawą propozycję. Dla mnie to KDL-50W829 z AndroidTV, czy się mylę? Mam nadzieję, że z ceną nie przesadzą.

Witam uprzejmie,

Miałeś zapewne moim , skromnym zdaniem na myśli telewizor firmy Sony KDL-50W805C .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

feral777

New member
Wiadomo już coś na temat cen tych TV? Również zainteresował mnie model FHD, 50 cali i Android. Ciekawe jak będzie wyglądała cena w porównaniu do 829B?
 

MojNick

New member
Witam uprzejmie,

Miałeś zapewne moim , skromnym zdaniem na myśli telewizor firmy Sony KDL-50W805C .

Mówimy o aktualnym, czy nowym? ;-)
Aktualne W829 to prawie to samo co W805.
A następca to wg strony CNET podanej wyżej to "KDL-W850C series", wg strony sony będzie to "Seria W85C/80C". Czyli coś koło tego ;-)
 

accu

New member
Bez reklam
Mówimy o aktualnym, czy nowym? ;-)
Aktualne W829 to prawie to samo co W805.
A następca to wg strony CNET podanej wyżej to "KDL-W850C series", wg strony sony będzie to "Seria W85C/80C". Czyli coś koło tego ;-)

Witam uprzejmie,
Nie mówimy oczywiście o aktualnym tylko o modelach na rok 2015 r . czyli nowych .:|

W Europie nowe telewizory firmy Sony z serii W80C będą o symbolach : Sony Bravia KDL-55W805C , Sony Bravia KDL-50W805C , Sony Bravia KDL-43W805C ,
a z serii W85C to : Sony Bravia KDL-75W855C oraz Sony Bravia KDL-65W855C.




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

arik92

New member
Mam nadzieje, że w tym roku nie będzie takiej sytuacji z Motionflow w obrębie jednej serii, jak w modelach 2014, czyli jeśli model KDL-50W805C będzie miał matryce 100Hz to model KDL-43W805C również będzie taką posiadał.
 
Do góry