CES 2010 - SHARP - nowe TV LED LCD - seria LE810/LE820

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
002_DSC_9373.jpg


003_DSC_9378.jpg


001_DSC_9371.jpg

Już w marcu w USA zadebiutuje najnowsza linia TV LED LCD marki SHARP, wyposażona w przedstawione dzisiaj dla Was technologie Quad Pixel oraz UV2A. Nowa seria będzie posiadać podświetlenie krawędziowe LED, dzięki czemu będzie odchudzona w stosunku do dotychczasowych produktów, które nie znikną z rynku (np seria 700).


009_DSC_9390.jpg


010_DSC_9393.jpg


Inżynierowie odrobilli swoje zadanie domowe i umieścili tylne gniazda w poprawny sposób, czyli równolegle do panela.

004_DSC_9381.jpg


005_DSC_9382.jpg

Odbiorniki wyposażone zostaną w cztery szybkie złącza HDMI, matryce 1080p z możliwością podłączenia tego sygnału po złączu component. Złącze RS-232C umożliwi np. uaktualnienie oprogramowania. Wejście PC, wejście sieciowe Ethernet dla połączenia z internetem oraz USB do przeglądania zdjęć, muzyki.

007_DSC_9385.jpg


008_DSC_9386.jpg

Poniżej wielkości z sugerowanymi cenami na rynek US.

  • LC-60LE820UN $3,999.99
  • LC-52LE820UN $2,999.99
  • LC-46LE820UN $2,399.99
  • LC-40LE820UN $2,199.99
  • LC-60LE810UN $3,499.99
  • LC-52LE810UN $2,599.99
  • LC-46LE810UN $2,099.99
  • LC-40LE810UN $1,799.99
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
po raz pierwszy telewizory LCD osiągają nasycenie kolorów plazmy. To jest przełomowa chwila dla tej technologii .
Wszyscy też podkreślają wyjątkowy design nowych serii.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Wyglada to obiecujaco. Dwa pytania: jaki standard lyknie to RGB+Y (czy trzeba bedzie tworzyc kolejny poziom HDMI >3)? Po drugie: jak to wplynie na kolor czarny oraz czas reakcji pikseli?

Prosba do moderatora: zmien prosze SHRAP na SHARP w tytule kazdego watku tego producenta. Kuje to nieco w oczy ;)
 

vienna1980

Member
Bez reklam
po raz pierwszy telewizory LCD osiągają nasycenie kolorów plazmy. To jest przełomowa chwila dla tej technologii .
Wszyscy też podkreślają wyjątkowy design nowych serii.

Dla mnie jest to marketingowy bełkot i tylko dalsze ulepszanie nie najlepszej jeszcze technologii Lcd.:D

Dopiero potencjalni nabywcy tych telewizorów stwierdzą ile w tym prawdy czy tylko to jest jak zwykle perfekcyjne działanie szpeców od marketingu.:p

A co z Technologią OLED,dopiero z tą technologią pokładałem nadzieję na stworzenie naprawdę dobrego telewizora:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
marketingowy bełkot - a nawet nie marketingowy - tylko faktyczny , to to co napisałeś.
Ja akurat oglądałem pokaz tych telewizorów i prezentowaną różnicę jakości. Róznice są takie że nawet jak ktoś ma problemy z oczami - to zauważy.
I uważam że jest na rynku obecnie kilka naprawdę dobrych telewizorów z których użytkownicy są zachwyceni.
Ale zawsze będą malkontenci którzy będą niezadowoleni.
Ja mam Pioneera i jestem zachwycony i wcale nie czekam na Oleda z wypiekami na twarzy.
Widziałem do wielokrotnie i nigdy nie powalił mnie na kolana.
 
Do góry