Centrum domowej rozrywki, jak zacz

Past3rz

New member
Witam serdecznie.
Bo ja chyba to rozpocząłem trochę od końca :( Najpierw mogłem spytać, a dopiero potem kupować, ale wyszło jak wyszło, mam kupę różnego sprzętu, który nie spełnia moich oczekiwań :(

To może, żeby było łatwiej to najpierw lista tego co mam, a później tego co chciałbym zrobić.

Mój TV posiada 3 porty HDMI.
W ścianie poprowadzone na strych, z którego wychodzą na zewnątrz budynku 5 kabli antenowych.
Posiadam Sagemcom DSIW74 do odbioru nc+.
Chromecast pierwszej generacji.
Xbox 360.
nCAM HD telewizja na kartę HD, która już chyba nie działa.
Kolejny moduł CI Conax TechniCrypt CX
PC:
płyta główna GIGABYTE GA-H67MA-D2H-B3
jakiś Intel i5 średniej klasy
8GB RAM
2x SSD RAID1
karta TBS 6991
jakiś stary 1,5TB dysk na dane
odpowiedni zasilacz do tego wszystkiego
Windows 10
NAS D-Link DNS-345 z dwoma HDD
pilot Logitech Harmony One

No, to będzie tyle :p A chciałbym za pośrednictwem mojego TV mieć możliwość oglądania (+ fajnie by było móc w tym samym czasie nagrywać coś innego):
nc+
Saorview - Irlandzka DVB-T - jest dostępna tam gdzie mieszkam
Freeview - UK DVB-T - jest dostępna tam gdzie mieszkam
Freesat - UK FTA DVB-S

od razu zaznaczam, że wiem, że będę potrzebował dwie satelity, które mam :)

Dodatkowo chciałbym podłączyć do TV mojego Xboxa + coś, nie koniecznie PC, ale może to być PC, który będzie służył mi do oglądania filmów, które będę posiadał na dysku, czyli będą mi potrzebna też opcja włączenia napisów, ale i przeglądanie zdjęć itp.

To wszystko chciałbym móc kontrolować za pośrednictwem jednego pilota (Logitech Harmony One), czyli, jeżeli miałbym wykorzystywać mojego PC, to potrzebowałbym odpowiednią obudowę, którą mógłbym włączać i wyłączać za pośrednictwem pilota na IR.

Chyba o niczym nie zapomniałem :p
Da się? :>
Pozdrawiam,
Szymon.
 
Do góry