Centralny do Paradigm Monitor 3

muszyna2

New member
Witam. Ostatnio zmieniłem stary amplituner yamahy na nową rx-v465. Miał być v765 ale ze względu na kiepski głośnik centralny(stara yamaha od jakiejś małej wieży) postanowiłem pójść na kompromis i za oszczędzone pieniążki przeznaczyć na nowy centralny. I tu zapytanie co wybrać do 1000zł na centralny głośnik? Podobno powinno się łączyć przody z centralnym jednej firmy więc co koledzy polecili byście paradigma? Ewentualnie co było by warte uwagi jeżeli zdecydował bym się na zmianę(niechętnie ale...) na inny zestaw przodów plus centralny. Pokoik to malutki prostokącik o wymiarach około 3 na 4 metry. Lubię czasami posłuchać też w stereo ale głównym przeznaczeniem to kino. Pozdrawiam
 

muszyna2

New member
Panowie a jak myślicie czy do mojego małego pokoiku wystarczą Paradigm Monitor CC-190 v.6? Czy lepiej dozbierać do cc 290? Z tym że 190 miał bym w niezłej cenie(1000zł taniej niż 290).
 
Ostatnia edycja:

muszyna2

New member
Witam właśnie dostałem zamówione Paradigm CC-190 V.6. Głośnik kupiłem w rtvmax.pl w promocji za 499zł. I tu mały zonk okazało się że przyjechały do mnie Paradigm CC-190 ale V.5. W mailu mam potwierdzenie na model V.6 więc kurcze jutro muszę dzwonić i wyjaśnić sprawę. Ciekawy jestem czy to celowa pomyłka i na ile te głośniki różnią się między sobą. Ma ktoś może jakieś doświadczenie w takich sprawach? Pozdrawiam
 
Do góry