Cenowy zawrót głowy.

biesiu007

New member
Marek Robert napisał:
Uwaga, coś drgnęło cena została zmniejszona z 6 699 zł do 5 699 zł - osiagając poziom ceny w ramach promocji przedświątecznej, więc na tym polega ta wyprzedaz?

Ale w sklepach internetowych mozna kupic 42PFL9603D za 5200PLN taka cena otrzymuje sie juz od wielu tygodni i tu nic jeszcze nie drgnęło ?? a jak chętnie kupie ten TV ale nie za 5K ..bo model 7433 to prawie to samo tylko bez lamki nocenej z tyłu :)
 

MacGege

New member
Raczej będzie cieżko kupić model 42pfl9603 w cenie poniżej 5 tys.
Sytuacja jest dość dziwna z dostępnością TV nawet u dużych dystrybutorów, gdyż przez styczeń i kawałek lutego pozbywali się zapasów, a w tej chwili praktycznie wszystkie pozycje są ustawione na niedostępne, przy niektórych pozycjach jest termin dostawy, który i tak się może przesunąć.
Wygląda na to :
- dystrybutorzy czekają na ustabilizowanie się złotego
- albo producenci wstrzymują dostawy nowych partii towaru

Nie piszę tego na podstawie jakiego sklepiku internetowego ,a le na podstawie dużej spółki giełdowej o obrotach rocznych ponad 3 miliardów PLN.
W przypadku tego modelu nawet nie podany jest termin dostawy, a cena w hurcie przekracza 5 tys., co i tak może się zmienić jak już te TV znajdą się na magazynie.

Jedyny konkretny wniosek jaki mi przychodzi do głowy, to jeżeli w sklepach wyprzedają zapasy i robią promocje typu "bez Vatu" itp , to lepiej brać , bo raczej taniej nie będzie. Przynajmniej przez 2-3 miesiące.
 

biesiu007

New member
42pfl9603d Dostępny Od Ręki !!!!!

dzis skapiec.pl podaje 42PFL9603D DOSTĘPNY OD RĘKI !!!!! 4995 RTV-AGD!!!

drugi sklep NEO ZA 4999 DOSTAWA 21 DNI ???

przy wysokiej cenie za euro( w Belinie min 1500 € ) i funta ( w Londynie min 1500 Ł ) chyba oferta nie do odrzucenia :D :D :D
 

MacGege

New member
Jeżeli mają do ręki to brać bo to bardzo dobra cena jak za ten model.
W drugim przypadku to wróżenie z fusów, nikt nie wiem za ile będzie euro, dolar, jen itp , a dzisiaj ten TV w hurcie kosztuje grubo powyżej 5 tys.
 

pilifs

New member
Albo oczy mnie mylą (ciężki wczorajszy wieczór :cool:, albo w SATURNIE można kupić 42 PFL 9900 D za 4 999,-!!! (pierwsza strona gazetki). Trochę wysłużona, flagowa AUREA za 50% ceny pewnie kogoś zainteresuje.
 

biesiu007

New member
pilifs napisał:
Albo oczy mnie mylą (ciężki wczorajszy wieczór :cool:, albo w SATURNIE można kupić 42 PFL 9900 D za 4 999,-!!! (pierwsza strona gazetki). Trochę wysłużona, flagowa AUREA za 50% ceny pewnie kogoś zainteresuje.
w Moim miescie nie ma SATURNA ciekaw tylko jestem ile modelow było dostępne ... czy komus sie udalo kupic lub chociaz zobaczyc w sklepie
42PFL9900 D za 4 999,-!!! ?
 

mikrobi666

New member
Ogólnie tego typu promocyjnej to ceny egzemplarzy z wystawy.
Np w złotych tarasach (Wawa) był 42pfl9603 za 4999 - ostatnia sztuka.
Ogolenie przeceny były "staroci" bez pudełek albo gniotów co nie schodzą.
 

biesiu007

New member
42pfl9603d

czekałem , czekałem i wykupili praktycznie w sklepach internetowych tych telewizorow 42PFL9603D: BRAK :( na dziś ...a jeszcze nie dawno były .

dostawa dopiero w Kwietniu :roll: ... i znowu będę się zastanawał przez 4 tygodnie :mrgreen: czy go kupić czy nie
 

biesiu007

New member
biesiu007 napisał:
czekałem , czekałem i wykupili praktycznie w sklepach internetowych tych telewizorow 42PFL9603D: BRAK :( na dziś ...a jeszcze nie dawno były .

dostawa dopiero w Kwietniu :roll: ... i znowu będę się zastanawał przez 4 tygodnie :mrgreen: czy go kupić czy nie

A moze te modele bedą dopiero w MAju ??PHILIPSIE where r.u.:p
 

Marek Robert

New member
Marek Robert napisał:
"Zabawa z klientami" w Euro Agd trwa dalej , pozwolę sobie przypomnieć
TV 42PFL 9603:
12 grudnia - 5 699 zł, 13 grudnia - 6 699 zł, 14 grudnia - 5 699 zł, wczoraj tj. 20 grudnia - 5 899 zł, a dzisiaj to już 6 149 zł. SUPER oby tak dalej.

Obserwacji ciag dalszy 26 marzec - "Promocja - chronimy niskie ceny" -
5 790 zł, faktycznie chronią ceny ale nie niskie!
 

sornat

Member
biesiu007 napisał:
A moze te modele bedą dopiero w MAju ??PHILIPSIE where r.u.:p

gdzieś już pisałem o tym - pytałem w philipsie o 9603 - a tu odpowiedź:

"W nawiązaniu do otrzymanego zapytania, informuję, iż firma Philips Polska wstrzymała dystrybucję dotychczasowych produktów TV z racji, iż na przełomie marca i kwietnia pojawią sie TV z nowej serii, tudzież model PFL9604H. Nowe modele TV będą pojawiać sukcesywnie, jednak nie posiadamy informacji które modele dokładnie w jakim terminie się ukażą"
 

biesiu007

New member
sornat napisał:
gdzieś już pisałem o tym - pytałem w philipsie o 9603 - a tu odpowiedź:

"W nawiązaniu do otrzymanego zapytania, informuję, iż firma Philips Polska wstrzymała dystrybucję dotychczasowych produktów TV z racji, iż na przełomie marca i kwietnia pojawią sie TV z nowej serii, tudzież model PFL9604H. Nowe modele TV będą pojawiać sukcesywnie, jednak nie posiadamy informacji które modele dokładnie w jakim terminie się ukażą"

ja zdążyłem :D ... od tygodnia jestem uzytkownikiem 24plf9603 ..bardzo zadowolonym ... rzutem na tasme kupilem w sklepie internetowym kuptv.pl .. i to taniej niz w euro :).. ciekaw jestem jaki bedzie start cenowy w kwietniu modelu 42pfl9604:mrgreen:
 
Do góry