cena usługi montażu cyfry (montażysta chce mnie zrobić w konia?)

pytalski

New member
witam. mam takie oto pytanie. czy ktoś z was wie ile kosztuje montaż zestawu cyfry przez autoryzowanego montażystę?.

dziś pan do którego dzwoniłem powidział mi że ma umowę z cyfrą na 120 zł tak jak inni oficjalni montażyści.

jak tylko czytam na allegro czy inne cenniki to w większości ofert widnieje cena 80 zł.

czy aby ten pan nie próbuje mnie naciągnąć?
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raczej trudno twierdzic iz montazysta chce Ciebie naciagnąć.Podejrzewam że w obecnych czasach nie ma ustalonego cennika na takie usługi i wszystko zalezy od danego punktu usługowego czy fachowca .Jeden bierze 80 PLN a drugi 100 PLN i tyle.No chyba że dana firma jest autoryzowanym dystrybutorem i wtedy istnieje mozliwośc iz jeden z pkt umowy pomiędzy ta firmą a np CYFRĄ obliguje ich do montazu w ścisle okreslonej cenie.

A może by tak samemu zamontować zestaw? Zapewniam Cie że to żadna filozofia (samemu montowalem 3 zestawy ale akurat N-ki) i przy odrobinie cierpliwości w 1-1,5 godziny sam to zrobisz.Oszczędzisz troche kasy, zazwyczaj dużo wymądrzania się "fachowca" a i sam będziesz miał sporo satysfakcji.[MEDIA][/MEDIA]

POZDRO!
 
Ostatnia edycja:

tomania

New member
Witam i zdecydowanie polecam samodzielny montaż. Tym bardziej, że do cyfry jest to łatwiejsze niz do "n" ( wymaga nieco mniej precyzji w ustawieniu anteny). Montowałem sam dla "n" i cyfry+ i daje to satysfakcję. Wyjątek tylko wtedy gdyby wymagało to pracy na wysokości i było niebezpieczne. Na necie jest sporo instrukcji jak to zrobić. Poszukaj np. przez google. Oczywiście kwota 130 Pln nie jest wysoka, lecz nie ma tej radochy z samodzielnej instalacji. Powodzenia . Pozdrawiam.
 
Do góry