Cena modelu AXW90x ??

Tomek969

Member
Czy komus w firmie Panasonic sie pomylilo i sadza ze ta linia telewizorow zarobi nie tylko na siebie ?

Cena sugerowana :

TX-65AXW904 - 5799.- EUR
TX-55AXW904 - 4299.- EUR

Jednak chyba nie sprzedam swojej plazmy 65F8500, kogos tam chyba pokrecilo jak juz to w gre wchodzi LG z swoim OLED'em 55'' nie wiem co by musieli w dzale R&D Panasonica wymyslec aby dorownal czernia i poborem pradu do OLED TV. Aaaaa mozna nadmuchac marketing Panasonica ze to jest TAKIE CUDO ze nic tylko idz i kupuj.
 

codaco

New member
Mimo, że orientacyjne to jednak zgodzę się z kolegą @Tomek969, że z kosmosu. Produkcja LCD jest znacznie tańsza od PDP, więc skąd te ceny w stosunku do poprzednich topowych serii VT?
 

apol

New member
w uk cena za 55" 3.5k funa ma byc tym miesiacu

a cena pewnei taka zebyodrobic straty bo ax800 tanieje szalu nie widac na forach zeby ludzie sie rzucali na to i podniecali.

2 tygodnie temu 58ax802B kosztowal 2,350gbp tydzien temu zmienili cene na 1999gbp
a wczoraj widzialem tps.uk.com ma go za 1799gbp + 7lat gwarancji na swieta pewnie bedzie mniej jeszcze.
 
Ostatnia edycja:

Tomek969

Member
Realia a ceny panasonica ?

OK, mija prawie miesiac od mojego postu i pierwsze ceny w PLN sie pokazaly :

EuroRTVAGD
TX-65AX900E 22000PLN = 5200EUR
TX-55AX900E 17000PLN = 4000EUR

MediaMarkt
TX-65AX900E 19000PLN = 4500EUR

To dalej ceny z kosmosu, tydzien temu ogladalem nowego OLEDA LG 55" za 2670.-EUR w Mediamarkt.
To chyba lepiej kupic takiego OLED pogladac prawdziwa czern a nie marketingowa papke za 1.5r odsprzedac z strata 1000EUR niz tracic na potencjalnej utracie ceny tego cuda od Panasonica.
 

Tomek969

Member
Masz rację ceny są zdecydowanie za wysokie.

Nie moze nie za wysokie bo moze ten sprzet jest wart tej ceny, ja napisalem z kosmosu bo gdzie oni sie chca wpasowac w rynek ?

Dla pokazania sie wsrod znajomych to wezme cos 85" lub wiecej i tak malo kto bedzie sie znal na powidokach, rozdzielczosci i bedzie tylko wow ale duzy ekran. Dla jakosci wezme OLED'a bede mial czarna czern, nale zuzycie energi i jeszcze pochwale sie znajomym ze mam najnowsza technologie u siebie w domu.

Produkt Panasonica chyba porownywalny do Note4 Edge za 950EUR.
 
Do góry