cd do nad c356

bartfine

Member
Witam.proszę o pomoc w wyborze cd ponieważ słucham na bd sony 360 i niby ma on przetwornik 24bitowy ale pewnie jego jakość nie jest najlepsza, trochę zabija mnie cena nada 546 bo 1700 zł moim zdaniem to przesada za ten cd i dlatego rozważam odejście od niego a zastanawiam się nad denon 520 i 720. 720 można już za 1200 zł kupić a pewnie gorszy nie będzie.Co o tym myślicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale ile masz max kasy ?
Żaden popularny bluray nie zagra tak dobrze jak Cd.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Porozmawiaj z blackninja o cd Marantz-a CD6004. Widzę, że mają na swojej stronie w wyprzedażach. Może jeszcze coś urwie z ceny :)
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
zastanawiam się nad denon 520 i 720. 720 można już za 1200 zł kupić a pewnie gorszy nie będzie.Co o tym myślicie?

To dobre odtwarzacze ,szczególnie Denon DCD 720 AE .Jeżeli możesz przeznaczyć na odtwarzacz 1200 świetna propozycją jest Onkyo C-S5VL ,który budową i dźwiękiem demoluje Denona
Najtańsze sensowne propozycje które będą mieć lepszy dźwięk niż BR Sony to Yamaha CD S300 ,Cambridge Audio Sonata
 

bartfine

Member
A denon vs maranz jak wypada i czy nie zepsuje spujnosci systemu stawiając na któregoś może ktoś z was podlaczal i coś może więcej się wypowiedzieć. ?
 

bartfine

Member
No wiec jak wypada ten maranz względem denona który ma przetwornik 32 bitowy a jeszcze polecacie tego onkyo,mam mętlik w głowie co zrobić.kktoś odpowie na poprzednie pytanie ?☺
 

SDman

Banned
A denon vs maranz jak wypada i czy nie zepsuje spujnosci systemu stawiając na któregoś może ktoś z was podlaczal i coś może więcej się wypowiedzieć. ?

Witam,
sorki ale przy tym wzmaku, tych kolumnach i kablach "Oehlbach" to weź CD jaki Ci pasuje cenowo
oraz wyglądem.

Pozdr.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wiec jak wypada ten maranz względem denona który ma przetwornik 32 bitowy a jeszcze polecacie tego onkyo,mam mętlik w głowie co zrobić.kktoś odpowie na poprzednie pytanie ?☺

Z cd Denona miałem mało styczności, natomiast Marantz-a znam lepiej. W swojej cenie to bardzo solidny odtwarzacz. Przede wszystkim mało awaryjny. Słyszałem go w kilku konfiguracjach i zawsze dawał rade. To typowe firmowe brzmienie Marantz-a. Zwiewne, szczegółowe z dobrze kontrolowanym basem.
 

bartfine

Member
SD man- na takie stereo aktualnie mnie stać i kombinuje jak by tu kupić coś optymalnie a ze nie mam na klocki po paręnascie tysięcy to nie znaczy ze nie można w tym przedziale tez czegoś wymagać chciałbym nada 546 ale 1700 to sporo za dużo za ten cd wiec myślę że 1200 zł będzie musiało wystarczyć i mam nadzieje ze koledzy dopomogą☺.ps a tagi wcale nie są takie złe dla mnie znaczek nie ma aż takiego znaczenia bo nieraz właśnie za ten znaczek się płaci. Pozdrawiam.
 

SDman

Banned
SD man- na takie stereo aktualnie mnie stać i kombinuje jak by tu kupić coś optymalnie a ze nie mam na klocki po paręnascie tysięcy to nie znaczy ze nie można w tym przedziale tez czegoś wymagać chciałbym nada 546 ale 1700 to sporo za dużo za ten cd wiec myślę że 1200 zł będzie musiało wystarczyć i mam nadzieje ze koledzy dopomogą☺.ps a tagi wcale nie są takie złe dla mnie znaczek nie ma aż takiego znaczenia bo nieraz właśnie za ten znaczek się płaci. Pozdrawiam.

Witam,
masz obecnie w "ku21" promocję na Onkyo C-7030 te 400 zł. różnicy zaoszczędzonej (Twój budżet 1200) włóż w interkonekt Albedo Blue (RCA) -zakup w 1 firmie jw.
Usłyszysz różnicę, a jak nie odeślesz kabel.

Pozdr.
 

bartfine

Member
Onkyo 7030 porazka skłaniałbym się do denona 720 albo tego maranza lub tego 516 wiec który z powyższych będzie lepszy od pozostałej dwujkI.?
 

bartfine

Member
A ja wybiorę chyba tego denona.w sobotę podjadę do salonu i coś wymysle pozdrawiam wszystkich i dziękuję.
 

bojeq

New member
Moim zdaniem najpierw posłuchaj a potem jeszcze weź pod uwagę stylistykę. Będziesz na ten sprzęt przez jakiś czas patrzył ;-). Wiem co piszę bo mam teraz z tym problem ;-). Jeżeli zagrają tak samo (mimo, że droższy) brałbym NAD-a...
 

bartfine

Member
Kupiłem i wiadomo szuflada opadła, przesiadka z blu. Wow. Właśnie tak zrobiłem posłuchałem nad 546 i doszedłem do wniosku ze nie ma sensu dopłacać 600 zł do czegoś czego nieuslyszalem a wygląd hm jestem juz na to za stary pasi mi i tyle i znowu do przodu.pozdr.
 

m@rcin

Member
Kupiłem ��i wiadomo szuflada opadła, przesiadka z blu. Wow. Właśnie tak zrobiłem posłuchałem nad 546 i doszedłem do wniosku ze nie ma sensu dopłacać 600 zł do czegoś czego nieuslyszalem a wygląd hm jestem juz na to za stary�� pasi mi i tyle i znowu do przodu.pozdr.
Naprawdę nie usłyszałeś różnicy pomiędzy Nadem a Denonem?
A w jakim zestawieniu (wzmacniacz + głośniki) odsłuchy przeprowadzałeś?
 
Do góry