Castle Knight ???

Aleball

Member
Witam.
Stoję przed wyborem KD. Do chwili obecnej byłem zdecydowany na zestaw oparty na Dali Zensor 7, 1, v, e-12f. Ma to grać z X3100, SR6009 lub SR5010. Rozumiem, że to kwestia odsłuchania i zamierzam to zrobić jak tylko będzie okazja.
Chciałbym spytać o opinie na temat kolumn Castle Knight 5? Czy warto je brać pod uwagę?
pozdr.
A
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jasne, że warto. Oczywiście przed zakupem odsłuch. Ja odsłuchiwałem tylko monitory z tej serii : Knight 2. Podłogówek nie słyszałem. Monitory grały fajnie jak ktoś lubi ciepłe brzmienie. Niski lekko ospały bas, kremowa średnica i łagodne wysokie tony. Dodatkowy plus to fornir. Tak jak wcześniej pisałem wybierz się na odsłuch i skonfrontuj z Zensor 7.
 

Aleball

Member
Hmm nie myślałem wcześniej o sprowadzaniu z UK.
Jakaś podpowiedź gdzie wysyłkowo można je kupić za taką cenę i czy przy przesyłce dochodzi jakieś cło, podatek itp.?
 

TomekOp

Member
Hmm nie myślałem wcześniej o sprowadzaniu z UK.
Jakaś podpowiedź gdzie wysyłkowo można je kupić za taką cenę i czy przy przesyłce dochodzi jakieś cło, podatek itp.?
Musiałby ktoś tobie kupić w UK i wyslać z ubezpieczeniem przez jakiegoś przewoźnika. Cła nie placisz UK za przesyłke od osoby prywatnej.

Z tego co wyliczyłem na wyceniarce to koszt ok 200 zeta z ubezpieczeniem do 5 tys z UK do Polski.
 
Ostatnia edycja:
Do góry