canton movie cx80

wasylhh

New member
Bez reklam
witam. Mam do was pytanie. Warto kupic zestaw canton movie cx 80? Moj ampli to onkyo tx sr 507, pokoj okolo 20 metrow kwadratowych. Jak myslicie, czy takie male satelitki bedzie w ogole slychac? Jest moze na forum ktos kto posiada ten zestaw i moze sie podzielic wrazeniami? Powiedzcie mi czy takie male glosniczki nie graja jak glosniki do PC?
 

killpit

New member
Montowałem serie 150 szczerze nie warte tej kasy przede wszystkim w muzyce totalna porażka a i w kinie bez rewelacji.Zdecydowanie lepiej już w muzyce grają Tannoye SFX5.1 Klipsch hd-500 i H/Khkts11
Dobrze wiemy że jeżeli dobrze rają głośniki w muzyce to w kinie jeszcze lepiej.
A z Onkyo montowałem 577+Tannoy sfx5.1 kilka dni temu powiem że byłem zszokowany możliwościami tak małych głośniczków i suba które dużo potrafią mimo nie wielkich rozmiarów.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Nie rozumiem czasem ludzi na tym forum. Ja pytam o konkretny model za 250euro a ty mi polecasz modele za 2 razy tyle. Nie obchodza mnie jakies Klipsch ani zadne inne buble, bo gdybym chcial dokladac to bym kupil cos z harmana. Pytam o ten konkretny model. Dziwi mnie tez fakt,ze jako jedyny do tej pory w sieci (czytam testy i opinie) powiedziales ze one slabo graja...
 

killpit

New member
Kolego sam sobie odpowiedziałeś chcesz informacji czy są dobre czy chcesz usłyszeć KUP JE koniecznie grają bajkowo.
Co do opiń i testów to poszukaj konkretnie tam gdzie są robione porównania.
Ja nie muszę ponieważ podłączyłem większość z nich i wiem jak grają.
Co prawda może ci się spodoba dzwięk z cx80 kupisz je i będziesz zadowolniony.
Ja uważam że jest inaczej i po to forum jest aby starać się pomagać w wyborze sprzętu.
Natomiast jeżeli twierdzisz że Tannoy,Klipsch to buble to faktycznie kolego najpierw poczytaj troche o głośnikach a póżniej idz posłuchaj i wtedy się wypowiadaj.
JBL pewnie też bubel ale dla ciekawaości zobacz model JBL SC138 100 razy lepiej gra od cx80
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Niestety ale prawda jest taka,że z tego typu głośników(małe i kompaktowe do 2000) to warte polecenia są tylko Infinity Beta HSC.Niestety ale każdy ma swój pułap cenowy i kupno ich nie zawsze wchodzi w grę.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ja powiem tak. Obecnie mam kino LG HT503TH i pytanie jest tylko jedno. Czy ten canton zara lepiej niz to LG? Moj budzet to 200 euro
 
Do góry