CANTON MOVIE 260 czy HKTS30

Kleikadam

New member
Witam,
Potrzebuję pilnie informacji na temat różnic pomiędzy tymi zestawami. Byłem zdecydowany na zakup HKTS30 ale właśnie trafiła się okazja na cantony w cenie 1300(nówki z gwarancją).
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy są jakieś znaczące różnice pomiędzy nimi?
Decyzję o cantonach muszę podjąć dzisiaj.
Tak z grubsza to pokój 3m x 5m plus aneks 10m2, w 90% głośniki do tv i filmów.
 

Kleikadam

New member
Wg moich informacji ilościowo mają tyle samo głośników w satelitach tzn. Canoton ma 2x80mm średniaki i 1x15mm wysokie.
Jeśli się mylę to proszę mnie popraw.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Masz rację, 160 maja po jednym, a 260 po dwa. Różnica to teraz suby, HK zamknięty, Canton otwarty. Ten pierwszy lepiej będzie nadążał za rytmem muzyki, drugi mocniejsze efekty w kinie.
 

Kleikadam

New member
Jak mówiłem miałem możliwość zakupu tylko jedno dnia, więc już po wszystkim. Jeśli sub to jedyna różnica między nimi to trochę żałuję że się nie zdecydowałem, zostało by parę stówek w kieszeni.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Plan A)
Zabierz ją na odsłuch. Moja sama zaczeła wyłapaywać nawet subtelne różnice w brzmieniu. Powiedz, że będzie słuchała swojej ulubionej muzyki i radia oraz melodramatów w dużo lepszej jakosci. Sypnij trochę zdań na temat akustyki, parę łądnie brzmiących profesjonalnych pojęć. Wybierz kilka modeli podłogówek, zostaw jej wybór z Twoich modeli oraz kolor wykończenia.

Plan B)
Kwiaty, kolacja, wino.

Placn C)
Kup co uwarzsz nic nie mówiąc, ustaw podłogówki w domu i... pakuj się ;)

Powinno poskutkować
 
Ostatnia edycja:
Do góry