CANTON CD 1000.2 do kina i muzyki

JARUL

New member
Witam
zastanawia mnie ten zestaw do kina 70% muza 30% , jak sie sprawdzą na pow. 50m salon kuchnia otwarte , mam zakaz dużych podłogówek w stylu JAMO 606 .
Myśle również o również o Kef2005 ponoć fajnie grają , oraz HKTS16 ogólnie myśle o elektronice z Harmana 165 , 255, albo zestaw BDS700 i jest wszystko .
 

killpit

New member
Prawda jest taka ,że takie głośniki marnie grają w muzyce w kinie będziesz powinieneś być zadowolony.Canton to głośniki o agresywnym i męczącym na dłuższym dystansie dżwięku , a może coś pokroju M.A. albo Tannoy Arena spokój w dźwięku i piękna szczegółowość.
 

JARUL

New member
dzięki za odp.
areny są świetne ale cena ich przekracza mój budżet ,myśle o kef2005 ewentualnie HKTS16 i do tego albo onkyo ,H/K . W przyszłości napewno chciałbym mieć możliwość 3d, tv już mam panasa 50vt później postaram się o blu ray .pozdro

zapomniałem a co sądzisz o onkyo 606,509 + kef2005 lub HKTS16
H/K 165 + HKTS16 ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cantony kiedys miały taką opinie, agresywnych, meczących, a to pewnie za sprawą aluminowych membran, głownie w kolumnach mdf. Szkoła niemiecka rózni się brzmieniowo od brytyjskiej. Jednak dziś wg mnie już takimi nie są. Mam tu na mysli akurat GLE .2 Nowa seria nie jest juz tak męcząca, wg mnie warta zainteresowania. Proponowane przez zalozyciela tematu są jednak typowymi glosnikami kinowymi, wiec mozna sie spodziewac podkolorowan, wysokich tonów również. Jak napisał killpit, zstanow sie nad czyms bardziej muzycznym, Monitor Audio warte posłuchania, ale masz zakaz na duze kolumny.
 

JARUL

New member
witam
dzięki wszystkim za odp. daje sobie spokoj z tymi cantonami ,mam kilka opcji
do wyboru :
H/K 165 + HKTS16 i nie wiem czy nie avr255 ?
ONKYO 606 + kef2005 te małe jajka ponoć wymiatają
ONKYO 509 + HKTS16
H/K BDS700
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie chcesz się bawić w podłączanie/ustawianie kup BDS. Ja pod siebei wybieram zestaw z oddzielnym ampli i to model AVR255.
 
Do góry