Canon XL1 i obiektyw.

kuba163

New member
Witam,
Przed chwilką w ciemno wylicytowałem kamerę Canon XL1.
Najgorsze jest to, że obiektyw nie jest oryginalny - a ja się kompletnie na tym nie znam.
Mam pytanie, czy wylicytowana kwota jest niska jak za taki zestaw <allegro.pl/kamera-wideo-canon-xl1-i2285399449.html>?

Proszę o jak najszybszą wiadomość, bo nie wiem, czy nie prosić sprzedawcy, aby nie oddał kamery innemu licytującemu.

Wiem, że kamera jest już stara, jakość nie HD... ale widziałem, że nie takie pieniądze ludzie wydają na kamery z tej serii.

Czy dany obiektyw jest lepszy czy gorszy od oryginału?

Pozdrawiam, Jakub.
 

Przemek_PC

New member
Zdjęcia kamery tak zrobione żeby nie pokazać obiektywu. Skoro jest manualny to nie ma AF, nie ma zapewne stabilizacji oraz zoom tylko na pierścieniu a nie z kamery. Do tego przysłona może być ręczna więc tryby automatyczne kamery mogą nie działać. Tu masz obiektyw z AF i IS Canon XL obiektyw x16 (2292486389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

EDIT: Tutaj masz instrukcję do tego obiektywu, większość rzeczy jakie napisałem się potwierdziła. http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...jSL6xsq_tbwUWuBsQ&sig2=WhMoyWomx4kuWnaPGV1qYQ
 
Ostatnia edycja:

fransua

New member
Faktycznie kiedyś ta kamera była dobra :) Niestety obawiam się, że ten egzemplarz z twojej aukcji to rzęch za 560 zł. Został już mocno wyeksploatowany na weselach i innych rodzinnych imprezach
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam,
Przed chwilką w ciemno wylicytowałem kamerę Canon XL1.
Najgorsze jest to, że obiektyw nie jest oryginalny - a ja się kompletnie na tym nie znam.
Mam pytanie, czy wylicytowana kwota jest niska jak za taki zestaw <allegro.pl/kamera-wideo-canon-xl1-i2285399449.html>?

Proszę o jak najszybszą wiadomość, bo nie wiem, czy nie prosić sprzedawcy, aby nie oddał kamery innemu licytującemu.

Wiem, że kamera jest już stara, jakość nie HD... ale widziałem, że nie takie pieniądze ludzie wydają na kamery z tej serii.

Czy dany obiektyw jest lepszy czy gorszy od oryginału?

Pozdrawiam, Jakub.

zapłac facetowi 100-200zł, aby jej nie wysyłał.
nastepnym razem nie napalaj sie na smiecia.:banned::x:p:confused:
 
Do góry